Графік прийому громадян депутатами Волочиської районної ради

Графік прийому громадян депутатами районної ради

ПІБ депутата

Місце прийому

Дата і час

Бабій Іван Дмитрович

Офіс «Аграрної компанії-2004» с. Попівці

Кожен вівторок місяця 1000-1200

Байда Леонід Миколайович

Приміщення районної ради, кімната депутата

Перша п’ятниця місяця

1500-1700

Безкоровайна Неля

Петрівна

Приміщення сільської ради с. Завалійки

Кожна п’ятниця місяця 0900-1000

 

Білуха Анатолій

Миколайович

Торговий центр

с .Соломна

Кожен вівторок місяця

1400-1600

Бойчук Ігор Тимофійович

Приміщення районної ради, кімната депутата

Остання середа місяця

1500-1700

Брень Валентина

Володимирівна

Приміщення районної ради, кімната депутата

Перший понеділок місяця

1000-1100

Третій четвер місяця

 1700-1800

Вдовин Олександр

Дмитрович

Приміщення сільської ради с. Копачівка

Кожне понеділок місяця 0900-1100

Верба Петро Петрович

Приміщення сільської ради с. Курилівка

Третій четвер місяця

 0900-1000

Приміщення сільської ради с. Клинини

Третій вівторок місяця

 0900-1000

Приміщення сільської ради с. Рябіївка

Третій вівторок місяця

 1100-1200

Приміщення ФАПу

с. Гонорівка

Третій четвер місяця

 1100-1200

Габак Микола Дмитрович

Приміщення районної ради, кімната депутата

Друга середа місяця

0900-1100

Горобець Михайло

Володимирович

Приміщення районної ради, кімната депутата

Другий вівторок місяця

1000-1200

Грищук Ігор Казимирович

Приміщення ВП

«Наркевицький

цукровий завод» ТОВ «Волочиськ агро»

Перший та третій четвер місяця

1000-1200

Задорожна Надія Іванівна

Приміщення школи

с. Богданівка

Перший понеділок місяця

1300-1500

Задорожна Наталія

Миколаївна

Приміщення районної ради, кімната депутата

Остання п’ятниця місяця

1500-1700

Козловський Сергій

Миколайович

Приміщення сільської ради с. Гарнишівка

Кожний четвер місяця

0800-1000

Коломієць Анатолій

Миколайович

Приміщення районної ради, кімната депутата

Перша середа місяця

0900-1100

Лабазюк Петро Петрович

Приміщення громадської приймальні С.Лабазюка

м. Волочиськ вул. Слави, 2

Друга середа місяця

1600-1800

Приміщення районної ради, кімната депутата

 

Остання п’ятниця місяця

1400-1600

Лемешко Василь

Федорович

Приміщення ВП АФ «Агромета» с. Яхнівці

Кожен вівторок місяця

1000-1200

Літвінчук Леонід

Андрійович

Приміщення сільської ради с. Поляни

Остання середа місяця 1400-1600

Маньковська Олена

Віталіївна

Приміщення районної ради, кімната депутата

Перший і третій четвер місяця

1500-1700

Марчук Надія Антонівна

Приміщення сільської ради с. Нова Гребля

Кожний вівторок місяця

1000-1200

Наливайчук Олександр

Олексійович

Приміщення контори

с. Щаснівка

Кожний четвер місяця

1000-1200

Осадча Оксана Андріївна

Приміщення сільської ради с. Богданівка

Кожен понеділок місяця

1500-1700

Пазюк Сергій Миколайович

Приміщення районної ради, кімната депутата

Кожен понеділок місяця

1400-1700

Приміщення сільської ради с. Курилівка

Остання п’ятниця місяця

1000-1200

Приміщення сільської ради с. Клинини

Остання п’ятниця місяця

1230-1400

Приміщення сільської ради с. Рябіївка

Остання п’ятниця місяця

1430-1600

Приміщення ФАПу

с. Гонорівка

Остання п’ятниця місяця

1630-1730

 

Партика Олександр

Григорович

Приміщення сільської ради с. Завалійки

Перша п’ятниця місяця

0900-1300

Приміщення сільської ради с. Кривачинці

Третя п’ятниця місяця

 0900-1300

Писарук Антоніна

Григорівна

Приміщення районної ради, кімната депутата

Другий четвер місяця

1000-1200

Правура Ігор Вячеславович

Приміщення контори

с. Холодець

Останній четвер місяця 1400-1600

Свистун Володимир

Михайлович

Приміщення селищної ради смт Війтівці

Кожен вівторок місяця 0900-1200

Сенюк Віталій

Володимирович

Приміщення сільської ради с. Писарівка

Друга п’ятниця місяця 1400-1600

Приміщення сільської ради с. Зелена

Друга п’ятниця місяця 1600-1800

Серба Роман Романович

Приміщення сільської ради с. Гарнишівка

Кожна середа місяця

1500-1600

 

Приміщення сільської ради с. Маначин

Кожен четвер місяця

1500-1600

Сергійчук Володимир

Миколайович

Кабінет голови РДА

Кожен понеділок місяця

0900-1200

Сліпчук Валерій

Миколайович

Приміщення сільської ради с. Шмирки

Кожна п’ятниця місяця

1000-1200

 

Сутий Сергій

Володимирович

Приміщення сільської ради с. Бокиївка

Перша п’ятниця місяця 1400-1600

Приміщення сільської ради с. Павликівці

Друга п’ятниця місяця 1400-1600

Приміщення сільської ради с. Петриківці

Третя п’ятниця місяця

1400-1600

Приміщення сільської ради с. Бронівка

Четверта п’ятниця місяця

1400-1600

Приміщення сільської ради с. Сарнів

Кожна середа місяця

1400-1600

 

Чагайна Олександр

Олександрович

 

Приміщення районної ради, кімната депутата

 

Третій вівторок місяця 1500-1700

Шкрібляк Владислав

Віталійович

Приміщення сільської ради с. Бокиївка

Остання субота місяця 1000-1100

Приміщення сільської ради с. Сарнів

Остання субота місяця 1200-1300

Приміщення сільської ради с. Бронівка

Остання субота місяця 1400-1500

Приміщення сільської ради с. Петриківці

Остання субота місяця 1600-1700

Приміщення сільської ради с. Павликівці

Остання субота місяця 1800-1900