Погода
Погода у Волочиську

вологість:

тиск:

вітер:

Звіт депутата районної ради І. Бойчука

ЗВІТ

 голови фракції ВО «Батьківщина»

Ігора Тимофійовича Бойчука

У результаті виборів 2015 року до Волочиської районної  ради 7-го скликання було обрано 3 депутати від  Політичної партії ВО « Батьківщина», які створили депутатську фракцію. Фракція утворена на основі Декларації про її утворення, прийнятою на загальних зборах фракції. Керівником фракції було обрано Козловського Сергія Миколайовича.

Депутати фракції ВО « Батьківщина» увійшли до складу наступних постійних комісій районної ради:

- з питань сімї, молоді, спорту та туризму –голова Бойчук І.Т.

- з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю- член комісії Козловський С.М.

- з питань агропромислового комплексу, екології, охорони природи, землекористування та соціального розвитку села- секретар комісії Безкоровайна Н.П.

Члени нашої фракції беруть участь в обговоренні практично кожного питання порядку денного сесії і мають завжди свою чітку та виважену думку по кожному питанню.

Члени фракції ВО « Батьківщина»  проводять прийом громадян згідно із затвердженими графіками в районному партійному осередку,  а також за місцем проживання.

Згідно зі ст.18 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад” депутати беруть  участь у засіданнях сесій Волочиської районної ради , у діяльності ряду комісій та груп по вивченню різного роду проблем , підготовці питань на розгляд сесій ради ( Безкоровайна Н.П.-приймала участь у виїздах по лІсах, Бойчук І.Т.- по перевірці роботи закладів культури).

Члени фракції:

  • працювали над підготовкою Регламенту ради та Положення про постійні комісії ради;
  • є  ініціаторам підготовки та винесення  на сесію районної ради звернення до Президента України,Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо мораторію на підвищення тарифів на житлово комунальні послуги;
  • спонсорами команди Волочиської НВК з футболу на кубок міста;
  • проведення районних змагань та спонсорами  поїздки команди Волочиського району на обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово -патріотичної гри « Сокіл» ( «Джура») яка проходила на території Державного історико-культурного заповідника «Самчики» Староконстянтинівського району;
  • брали активну участь в акції яку проводила центральна районна бібліотека « Подаруй книгу воїну»;
  • приймали активну участь в патріотичній годині на тему « Майдан-це віддані герої», де подарували бібліотеці прапор та книги на тематику майдану;
  • були ініціаторами звернення до районної ради про визнання Росії – країною-агресором.

Першого вересня відвідали ЗОШ І-ІІІ ст. с. Купіль, де було 33

першокласники, кожному подарували продуктовий набір, футбольні м’ячі, історичні книги та державний прапор.

На день працівників дошкільного виховання з подарунками відвідали центр розвитку дитини «Калинка».

На День села Завалійки подарували для сільської школи декілька

м’ячів, продукти харчування, історичні книги, сільському дитячому садочку – альбоми та олівці.

Ми єдина фракція яка протягом скликання подала в районну раду депутатський запит на сесію ( по цукровому заводу).

Депутати нашої фракції є активними дописувачами в районній газеті «Зоря». Так за 2016 рік було 15 статей надруковано в районній газеті «Зоря» від депутатів фракції ВО «Батьківщина». З метою прозорості та гласності позиція фракції також висвітлюється в просторах інтернету на партійній сторінці соціальної мережі «Фейсбук».

Коли в країну прийшла біда із сходу наша фракція не стала осторонь. Ми постійно приймаємо участь у наданні допомоги хлопцям на передовій. Так неодноразово закуплялись і передавались на схід: продукти харчування, військова форма, автомобільні шини, термобілизна, миючі засоби, книги тощо.

Багато зроблено, але ще більше необхідно зробити, потрібно працювати так, щоб всі виборці відчули зміни на краще

Наша невелика команда і надалі буде докладати максимум зусиль для покращення ситуації в місті та районі, інформувати виборців про результати роботи ради, фракції та партії вцілому.