Погода
Погода у Волочиську

вологість:

тиск:

вітер:

Звіт депутата районної ради Марчук Н.А.

Звіт депутата районної ради,

члена фракції «Аграрної партії України»

 МАРЧУК НАДІЇ АНТОНІВНИ

Cкільки себе пам’ятаю – закохана у село. Від рідної домівки у мальовничому селі Нова Гребля Волочиського району через усі життєві шляхи несу у серці любов до землі, шану до сільських трударів.

Пишаюся тим, що все своє свідоме життя працюю задля соціального й економічного розвитку свого села.

Озираючись на пройдешній шлях, можу сміливо дивитись в очі рідним мені односельчанам, усім жителям Волочищини, адже ніколи не прагнула й не прагну від влади особистої вигоди, а інтереси людей Волочищини, держави завжди були й залишаться для мене головним життєвим орієнтиром. Мрію, щоб в майбутньому доля кожної родини була кращою і щасливішою.

При нагоді хочу ще раз подякувати жителям сіл Нова Гребля та Іванівка за виявлену в 2015 році мені довіру, обравши мене до складу депутатів районної ради VII скликання від політичної сили «Аграрної партії України».

Із основних обов’язків своєї діяльності, як депутата районної ради, вважаю участь в роботі засідань сесій районної ради та роботу на засіданнях постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, членом якої я є, а також є членом лічильної комісії, членом депутатської фракції районної організації політичної партії «Аграрна партія України».

Як депутат районної ради свою діяльність спрямовую на захист інтересів моїх виборців, які проживають  на моєму виборчому окрузі, і з якими я постійно зустрічаюсь, проводжу прийом громадян в приміщенні Новогреблівської сільської ради згідно розробленого районною радою графіка прийому громадян. Намагаюсь в межах своїх повноважень наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» допомагати своїм виборцям у вирішенні їхніх проблем побутового та соціального характеру. Надати допомогу в оформленні субсидій, спадкового майна або просто порадити, як можна вирішити їхні проблеми.

Протягом звітного періоду мною направлялись звернення:

  • до військового комісаріату щодо прискорення оформлення пенсії

інваліду, учаснику АТО Писаруку Максиму;

  • до ПАТ «Укртелеком» щодо ремонту стаціонарних телефонів одиноких жителів с. Нова Гребля;
  • до Держгеокадастру щодо вирішення виділення земельної ділянки учаснику АТО Писаруку Максиму;
  • до перевізників району щодо рейсу автобуса Волочиськ - Нова Гребля.

Мені, як депутату районної ради, спільно з виконкомом Новогреблівської сільської ради, за підтримки керівників ТОВ «Волочиськ агро» вдалося вирішити проблему із водогоном в селі Нова Гребля по вулиці Набережна та Лісова. Заплановано ремонт дороги по вулиці Лісова, на який вже вивезено матеріал.

Для наших дітей в с. Нова Гребля обладнано міні футбольне поле та волейбольну площадку.

Проблем на виборчому окрузі є багато, плануємо вирішити питання щодо:

  • завершення ремонту вул. Лісова;
  • освітлення вул. Польова, Жовтнева, Лісова та Гагаріна;
  • ремонт житлового будинку учасника АТО Писарука М.С.;
  • заміна вікон в Божому храмі Георгія Побідоносця.

Всі ці та інші питання ми зможемо втілити в життя об’єднавши спільні зусилля в одне ціле.