Погода
Погода у Волочиську

вологість:

тиск:

вітер:

Звіт депутата районної ради О. Чагайни

З В І Т

депутата районної ради,

голови фракції Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Чагайни Олександра Олександровича

Моя діяльність, як депутата Волочиської районної ради, члена постійної комісії з питань промисловості, будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва, голови фракції Блока Петра Порошенка «Солідарність» насамперед спрямована на захист інтересів громадян району, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень.

Я завжди особливу увагу приділяю роботі із своїми виборцями. Особливо в мікрорайоні «Запуття», де я проживаю і по якому я балотувався депутатом районної ради.

Незважаючи на той факт, що до складу фракції Блок Петра Порошенка «Солідарність»входять 3 депутати, ми довели своїми діями, що навіть при не великій чисельності можна на належному рівні представляти інтереси територіальної громади та наших виборців.

У своїй діяльності під час звітного періоду я та депутати фракції суворо дотримувались Конституції України, Статуту партії, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту роботи Волочиської районної ради та інших нормативних документів.

Ключовим аспектом діяльності фракції є наявність вільного діалогу між членами фракції відносно прийняття всіх рішень. Саме тому регулярно проводяться засідання депутатської фракції, на яких ми дискутуємо не лише відносно питань, які виносяться на розгляд сесії районної ради, а й відносно нашої позиції щодо подій у державі та з приводу інших суспільно-важливих питань.

За звітний період відбулось 10 засідань фракції. Позиція фракції висловлюється під час проведення сесій та засідань комісій.

Депутати плідно працюють у постійних комісіях:

Сергійчук Володимир Миколайович –член постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю;

Шкрібляк Владислав Віталійович- член постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, екології, охорони природи, землекористування та соціального розвитку села;

Відрядно те що член нашої фракції Сергійчук В.М. займає посаду голови районної державної адміністрації.

За звітний період депутати фракції  прийняли активну участь у роботі 12-ти сесій районної ради, я особисто прийняв участь в 11 пленарних засіданнях.

Від початку військової агресії Росії на Сході, я та моя сім’я приймаємо участь у формуванні гуманітарних вантажів та фінансових надходжень для учасників бойових дій в зоні АТО. Член нашої фракції,голова РДА Сергійчук В.М. супроводжував гуманітарний вантаж в зону АТО.

Я особисто та члени фракції беремо активну участь :

- в об’їздах по вивченню роботи  закладів культури,освіти та громадського харчування;

- у виїзному засіданні постійної комісії в с.Соломна по обстеженню лісових насаджень району;

- у суспільно-культурному життя району, зокрема: святкуванні Різдвяних, Великодніх та державних свят,  у святкуванні Дня міста Дня молоді, Всеукраїнського велопробігу «Схід-Захід», приймаю участь у відзначені Дня сіл району.

За ініціативи членів нашої фракції:

-та за підтримки міського голови Черниченка К.В. було перекрито дах Полянської ЗОШ;

-замінено вікна у Поповецькій ЗОШ;

-виділено кошти для капітального ремонту спортзалу Купільської ЗОШ;

-проведено роботи по ремонту даху Купільської амбулаторії сімейної медицини.

За ініціативи члена нашої фракції Шкрібляка В.В. в план роботи районної ради на 2017 рік з ініційовано питання вивчення стану вивезення та зберігання твердих побутових відходів.

Фракція як вагома політична сила районної влади, займає стабільну позицію у політичному житті району та міста, докладає всіх зусиль задля впровадження життєво необхідних  реформ, вирішення поточних питань та покращання соціального рівня населення, та, хоча й не багато чисельна, але в неї входять професіонали своєї справи, які мають бажання працювати задля процвітання Волочищини та її мешканців.