Погода
Погода у Волочиську

вологість:

тиск:

вітер:

Звіт депутата районної ради О. Маньковської

ЗВІТ

депутата Волочиської  ради VIІ скликання Маньковської Олени Віталіївни,

за 2016 рік

Позапартійна, член фракції  партії «Поруч», заступник директора з виховної роботи Волочиського НВК , член постійної комісії районної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму,заступник голови комісії.

 

Різні враження та емоції опановували мене з початку  депутатської діяльності. З одного боку – це хвилювання і гордість,  з іншого – це очікування нового досвіду, життєвого випробування, яке,  як я розумію,  потрібно  пройти гідно, бо ж велика відповідальність існує перед тими громадянами, які підтримали та повірили в мене.

 Як і інші депутати  районної ради  здійснюю свою діяльність у двох напрямах: беру участь в роботі ради та на ви виборчому окрузі.

У раді працюю у  складі  постійної комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму, виконую обов’язки заступника голови, є секретарем спільних засідань комісій.

За звітний період  взяла участь в роботі 11 пленарних засідань сесії районної ради ( пропустила лише одне - третю  позачергову сесію).  За рішенням І сесії VII скликання була включена до складу робочої групи по підготовці Регламенту Волочиської районної ради VII скликання. Спільно з членами робочої групи розробляла проект документа, брала участь в обговоренні пропозицій.  Робочою групою проведено 3 засідання. Підготовлений робочою групою  Регламент Волочиської районної ради VII скликання був затверджений на   другій сесії районної ради.

 Систематично відвідую навчання, які для депутатського корпусу організовує голова районної ради  Пазюк С.М., залучаючи фахівців обласної ради, ОДА, Хмельницької міської ради. Зокрема брала участь в семінарі  - нараді «Впровадження реформ децентралізації організації територіальної влади в Україні», « Про майно, доходи та фінансові зобов’язання, витрати» у зв’язку з заповненням декларації про доходи, щодо підготовки з депутатських звернень та запитів, консультації щодо порядку ведення прийому громадян.

 Виступала на телебаченні, де ділилась  напрацюваннями за 100 – денний період депутатської діяльності.

Разом з групою депутатів на чолі з головою районної ради приймала участь в сходженні на гору Говерла,яке було приурочене 25 річчю Незалежності України.

Окрім того, для мене важливим є розвиток і виховання дітей та молоді міста. Тому постійно намагаюся долучати молодь до суспільних процесів, прививати любов до свого міста, України, популяризувати бережне ставлення до екології тощо.

 Розпочинала свою діяльність з вивчення нормативних документів, які регламентують  діяльність депутатів місцевих рад та визначають наші повноваження. А саме,  опрацювала Закони України «Про  місцеве самоврядування в Україні», « Про статус депутатів місцевих рад», « Положення про постійні комісії районної ради».

 Однак, вважаю, що для громадян  вагомішою  є   діяльність  депутата на окрузі, яка дозволяє моніторити та розв’язувати проблеми місцевого значення.

 Зокрема  сприяла тому, що проблеми, зібрані під час передвиборної кампанії на моєму окрузі,  розв’язувались. Так, за мого клопотання заасфальтовано прибудинкові території по вул. Слави1, Уральських – Танкістів24.

Кожного 1 та 3 четверга місяця проводжу прийом громадян в приміщені районної ради  де вирішую нагальні проблеми виборців, котрі звертаються за допомогою: надаю консультації та готую звернення.

Районна рада сьогодні працює відкрито. Вся робота висвітлюється на сайті. Кожен виборець має можливість познайомитись з результатами рішень,  в тому чисті й  мого голосування з кожного питання.

 Моя діяльність  і далі буде направлена на вирішення проблем молоді через розробку та реалізацію програм розвитку  спорту,  створення умов  для організації змістовного дозвілля дітей та молоді, їх  соціального захисту.

 Звертаюсь до  виборців з проханням  залучення  до активної та конструктивної взаємодії з метою забезпечення позитивних змін  у вирішенні щоденних життєвих питань.