Погода
Погода у Волочиську

вологість:

тиск:

вітер:

Звіт депутата районної ради О. Партики

ЗВІТ

депутата районної ради Партики О.Г.

Рік тому виборцями сіл Завалійки та Криваченці  було  довірено мені право захищати їхні інтереси у Волочиській районній раді,  і я ще раз дякую їм за надану мені  честь.

Свою депутатську роботу я розпочав зі знайомства з мешканцями мого виборчого округу, та  виявлення проблем і потреб своїх виборців. І як виявилося проблем є чимало.

Звітуючись про свою депутатську роботу, вважаю за необхідне наголосити, що вона проводилась і проводиться за кількома напрямками:
 

РОБОТА В РАДІ

   За звітний період відбулось 12 сесій районної ради, на яких було ухвалено 153 рішення. Проведено 14 засідань постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю, яку я очолюю, де були розглянуті та надані висновки по 77 питаннях.

Основними були питання формування та розгляд районного бюджету на 2016,2017 роки, програми Соціально-економічного розвитку Волочиського району на 2016-2017 роки та багато інших програм . Більше 30 питань що стосуються об’єктів комунальної власності, крім того розглядалися плани роботи районної ради та планувалась робота комісії.

У рамках моєї роботи мною було направлено: 5 депутатських зверненнь, розроблено та подано 6 проектів рішеннь, які були прийняті сесією районної ради.

У період своєї депутатської діяльності постійно удосконалюю свій професійний рівень, відвідуючи різні курси, семінари, лекції, що організовуються та проводяться районною радою та Хмельницьким центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

ДЕПУТАТСЬКА РОБОТА В ОКРУЗІ

Як депутат, постійно проводжу прийом виборців- кожної першої п’ятниці місяця в с.Завалійки ,приміщення старостату , кожної третьої п’ятниці місяця в с.Криваченці та майже кожного дня на своєму робочому місці за адресою вул. Лисенка, буд. ___(другий поверх) з 9-00 до 12-00.  На особистому прийомі побувало більше 30 мешканців сіл , майже усі звернення вирішено позитивно. Основні питання, які хвилюють людей – соціально побутові проблеми, а саме: якість доріг, комунальні послуги та багато інших. Багато з тих хто звертався мали проблеми з заповненням заяв та декларацій на отримання субсидії, тому всім була надана допомога в заповненні цих документів.

 

ЗА МОЄЇ ІНІЦІАТИВИ ЗДІЙСНЕНО

  • надано допомогу у отримання матеріальної допомоги малозабезпеченим жителям с. Завалійки (15 чол.);
  • позитивно вирішено питання забезпечення двох інвалідів колясками (не через органи соц. забезпечення);
  • організовано ремонт дороги по вул. Центральна с. Завалійки, за кошти сільської ради;
  • надано допомогу жителям с. Завалійки в отриманні орендної плати за паї («Онікс»).

ПЕРШОЧЕРГОВІ ЗАВДАННЯ НА НАЙБЛИЖЧИЙ ПЕРІОД

-------------=-===========

На завершення хочу висловити щиру вдячність голові районної ради Пазюку С.М. та  селищному голові Степанюку І.Г.за підтримку, порозуміння і надання дієвої допомоги при виконанні мною депутатської роботи.