Погода
Погода у Волочиську

вологість:

тиск:

вітер:

Звіт депутата районної ради Осадчої О.А.

Звіт депутата районної ради,

члена фракції «Аграрної партії України»

Осадчої Оксани Андріївни

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», з метою інформування виборців про свою діяльність, отримання зворотної інформації, залучення громадян до розв’язання проблем місцевого значення, подаю письмовий звіт про свою роботу.  

Свої депутатські повноваження здійснюю відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад». Була обрана депутатом від районної партійної організації Аграрної партії Україна. Брала участь у  пленарних засіданнях ради та засіданнях постійної депутатської комісії з питань освіти,культури,охорони здоровя та соціального захисту населення. У зв’язку з важким фінансовим становищем у державі, для мене у звітному році було дуже важливо отримувати інформацію щодо максимального залучення коштів державного і місцевого бюджетів для вирішення питань соціально-економічного розвитку району. Тому робота у профільній комісії дозволяла мені своєчасно мати інформацію з питань субвенцій, які надходять до району. Я рада що Богданівська сільська рада на території якої я проживаю отримала субвенцію із держави в сумі 200 тисяч гривень на будівництво зовнішніх мереж водопостачання по вулицях Шкільна та Шевченка  в с.Богданівка.

Брала активну участь у роботі органів місцевого самоврядування, а саме у роботі виконкомів та сесій Богданівської сільської ради, зборах громадян, , проведенні творчих вечорів для громади с.Богданівка

Активно долучалася до всіх заходів, що відбувалися у районі , місті та селі.               

За звітний період мною проводилися зустрічі з виборцями в окрузі, під час яких вивчала громадську думку щодо питання життя громади. Проводилася робота зі зверненнями громадян, висловлювалось багато різних думок та зауважень і, як правило, знаходився оптимальний шлях їх розв’язання. Було отримано 3 депутатських звернень, виконання яких трималося на постійному контролі. Найбільша кількість звернень стосувалася матеріальної допомоги.
З етичних міркувань я не називаю прізвища мешканців району, які звертались до мене щодо вирішення особистих питань.     

Більшість звернень мені вдалося вирішити позитивно.
 За звітний період за зверненнями:

- Надано допомогу в оформлені субсидій жителям с.Богданівка;

- Надано допомогу у встановлені огорожі на кладовищі с.Богданівка;

- Надано допомогу в організації збору коштів для проведення операції онкохворого.

- Взято активну участь у зборі продуктів харчування, теплого одягу та ін. для воїнів АТО

Особливої уваги потребувало питання роботи дитячого садочку с. Богданівка .

Завдяки активній позиції районної влади, а саме голови Сергія Пазюка, за підтримки депутата обласної ради Зозулі С.В. та Богданівського сільського голови Ганни Ковальчук спільними зусиллями вдалося владнати усі негаразди на окрузі.

Тішуся від спільно зробленого з активістами сіл Богданівської сільської ради, і надіюся на подальшу тісну співпрацю. Упевнена, що і надалі буду приділяти максимум уваги у вирішенні найскладніших проблем виборців свого округу.