Погода
Погода у Волочиську

вологість:

тиск:

вітер:

Звіт депутата районної ради Р. Серби

ЗВІТ

депутата районної ради Серби Р.Р.

Як депутат Волочиської районної ради свою роботу спрямовував у двох напрямках. Перший – відвідуваність сесійних засідань районної ради та робота у депутатських комісіях . Другий напрямок – робота з виборцями територіального виборчого округу.

За звітний період я не пропустив жодного засідання сесії Волочиської районної ради та профільної комісії. Подав вісім депутатських запитів та запитань, які стосувалися соціально важливих проблем округу. Хоча я особисто вважаю, що запити й запитання далеко не вирішують проблем округу. Приємно, що їх більша частина вирішена на користь громади.

Як і в минулій каденції, я є членом постійної депутатської комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму.

У своїй діяльності дотримувався чинних правових норм, вживав заходів до запобігання проявам правового нігілізму, боровся із порушенням законних прав громадян та адміністративним свавіллям.

Брав активну участь у написанні регламенту районної ради. Є одним із співавторів написання програми «Питна вода» для громадян села Гарнишівка та ініціатором розробки програми для Волочиської ОТГ «Профілактика та лікування артеріальної гіпертензії», організатором та співавтором таких статей в районній газеті «Зоря»: «Переваги та недоліки об’єднання територіальних громад», «На захисті селян Радикальна партія Олега Ляшка», «Сьогодні відбувся XII з’їзд Радикальної партії Олега Ляшка» і ряд інших.

Також я є ініціатором по збереженню пасовищ в селі Гарнишівка, Іванівці, Вигода. Від громади сіл Гарнишівка, Іванівці, Вигода входив в ініціативну групу по складанню програми стратегії і розвитку Волочиської ОТГ. 

Крім роботи в комісії я постійно виїжджаю на свій виборчий округ, де зустрічаюся зі своїми виборцями, старостами сіл, депутатами міської ради, керівництвом Волочиської районної адміністрації та ради.

Протягом року я неодноразово спілкувався із представниками Маначинської, Гарнишівської та інших громад, із простими громадянами щодо процесу об’єднання громад. Я завжди підтримував бачення людей щодо того де і як створити кращу громаду, оскільки саме людям у цій громаді жити.

Під час зустрічі вивчав запити окремих громадян, проблеми які мають місце в селах району.

Звичайно ж, як свідомий українець, не міг я залишитися осторонь і війни на Сході України допомагав чим міг.

Веду постійні прийоми громадян, незалежно від офіційних днів і годин прийомів. Намагаюся всім чим можу допомагати не лише своїм  виборцям, а й жителям всього  району.