Погода
Погода у Волочиську

вологість:

тиск:

вітер:

Звіт депутата районної ради Задорожної Н.М.

Звіт про роботу 

депутата Волочиської районної ради сьомого скликання

ЗАДОРОЖНОЇ НАТАЛІЇ МИКОЛАЇВНИ

До складу Волочиської районної ради VІІ скликання я була обрана депутатом від Радикальної Партії О. Ляшка 25 жовтня 2015 року. Свої депутатські повноваження здійснюю відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

Відповідно до рішення районної ради працюю секретарем постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю. За час роботи комісії у звітному періоді відбулось 9 засідань, я взяла участь у 8-ми засіданнях. В процесі роботи комісії розглядались листи і звернення громадян, листи та клопотання підприємств, установ, організацій, органів державної влади. що належать до спільної власності територіальних громад району. за результатами яких виносились відповідні пропозиції.

Пріоритетом в роботі комісії були питання з формування бюджету, який впливає на соціально – економічний розвиток району. розвиток  сфери охорони здоров'я, освіти та культури, вирішення комунальних питань.

З моменту набуття депутатських повноважень працюю над виконанням своїх депутатських обов’язків. Як депутат, беру участь у пленарних засіданнях ради. Із власної ініціативи та виконуючи доручення виборців вношу пропозиції та приймаю участь в обговоренні питань, що розглядаються на засіданнях сесій.

Також активно долучаюся до заходів, які ініціює районна рада, а саме: разом із депутатським корпусом міської та районної рад у липня побувала у Верховній Раді України, де мала змогу долучитися до законотворчого процесу; напередодні Дня Незалежності . у складі делегації представників місцевого самоврядування . депутатського корпусу районної ради, представників виконавчого апарату ради та райдержадміністрації на чолі із головою районної ради С. Пазюком взяла участь у сходженні на Говерлу. Яке присвятили Дню Державного Прапора України та 25-й річниці Незалежності України; у вересні 2016 року взяла участь у тренінгу для жінок – депутатів «Формування позитивного іміджу жінки – політика» в рамках проекту «Побудова жіночого лобі в Україні» за підтримки Демократичного Фонду ООН, що відбувся у Хмельницькому.

Основним завданням у своїй депутатській діяльності вважаю роботу з виборцями, якій присвячую більшу частину свого часу. Впродовж року мною здійснювалась діяльність, спрямована на забезпечення та захист інтересів моїх виборців, зокрема, та місцевої громади в цілому.

Згідно графіка прийому громадян депутатами районної ради, мною здійснювався особистий прийом кожної останньої п’ятниці місяця в приміщенні районної ради.

За звітний період до мене звернулася чимала кількість громадян. Переважна кількість звернень стосувались питань, пов’язаних із роботою державних та місцевих соціальних служб.

З метою надання консультацій для людей, що мають статус «Діти війни», робила відповідні запити до органів влади з подальшим інформуванням громадян, які до мене звертались. Сприяла у наданні громадянам інформації з пенсійних питань, отримання матеріальної допомоги на дітей, соціальних виплат для людей з інвалідністю. Подавала відповідні запити до органів місцевого самоврядування щодо надання у користування земельної ділянки учаснику воєнних дій в Афганістані. Надавала інформацію законодавчого характеру щодо оформлення субсидій. Проводилася робота зі зверненнями громадян, висловлювалось багато різних думок та зауважень і, як правило, знаходився оптимальний шлях її вирішення.

Безумовно, я розумію що попереду ще багато роботи, багато питань, які потребують вирішення.

Вважаю, що статус депутата районної ради зобов’язує до вимогливого ставлення до себе, своєї діяльності у раді, адже депутат покликаний захищати інтереси виборців, які делегували йому право управління. В майбутньому маю намір і надалі продовжувати вирішення нагальних проблем пересічних громадян і сподіваюся на співпрацю з громадою.