75 років визволення Волочиського району

Готуючись до гідного відзначення 75-ти річчя визволення України від фашистських загарбників, як дань шани поваги і вічної пам'яті тим людям, які на своїх плечах винесли весь тягар воєнного лихоліття, в Україні проходить естафета пам'яті "Слава визволителям України". Ця меморіальна акція йде від області до області, від міста до міста, від села до села, відтворюючи хід звільнення окупованої гітлерівцями землі зі сходу на захід.

75 років тому, в ході наступу радянських військ, Волочиський район було звільнено від фашистських загарбників. Ця подія – визначна дата в історії Хмельниччини, бо увібрала в себе мужність, героїзм, самопожертву воїнів-визволителів, партизанів, нескореного населення в боротьбі з ворогом.

Сьогодні, 21 березня у м.Волочиськ представники районної та місцевої влади, делегації Красилівського, Хмельницького та Підволочиського районів, голови ветеранських організацій, учасники АТО, воїни-інтернаціоналісти, представники  трудових  колективів, установ, організацій, громадських об’єднань, громадськість положили квіти до Меморіалу Слави та вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих у боях за волю нашого краю. Тут же відбулася передача символу естафети головою ветеранської організації Красилівського району голові ветеранської організації нашого району.

Продовжився захід на території Музею Бойової Слави, відбулося підписання Акту передачі естафети пам’яті представниками Волочиського і Красилівського районів.