Благодійний концерт на підтримку земляків-учасників АТО

    12 лютого  у районному будинку культури «Гармонія» відбувся благодійний концерт творчих колективів міста з метою збору коштів, продуктів та речей  солдатам-землякам, які несуть службу у зоні АТО.  Ініціаторами даного заходу виступили районна рада, райдержадміністрація, відділ культури та відділ освіти РДА, ГО «Жіноча рада» за сприяння Народного депутата України Сергія Лабазюка та його благодійного фонду «Ми поруч».

   Спершу всі присутні в залі хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто віддав життя, захищаючи незалежність, суверенітет та цілісність України  та мирних жителів, які стали жертвами терористів на сході України.  Перед присутніми виступив начальник відділу культури РДА М.Чепелюк та голова ГО «Жіноча рада» О.Данчак, які подякували за розуміння і готовність допомогти всім небайдужим жителям Волочиського району та побажали доброго здоров’я, миру і спокою.

   Концертна програма була насичена та різноманітна.  Українські мотиви та костюми учасників в українському стилі підняли патріотичний дух та настрій всіх присутніх.  Ми повинні розуміти, що лише об’єднавшись, ми збережемо свою державу. Не кожен може взяти до рук зброю, але кожен може і повинен зробити свій внесок в боротьбу з ворогом. Ми повинні берегти країну, в якій ми народилися та живемо. Україна потрібна нам і ми потрібні Україні.

   Охочих допомогти солдатам було чимало. Жителі міста приносили продукти харчування, теплі речі. Завдяки цьому благодійному концерту  вдалося зібрати 5921 грн. благодійної допомоги.