Чергова допомога солдатам на передовій

   Минулого тижня від громади Волочиського району  доставлено чергову  допомогу - іменні посилки, медикаменти, теплі речі, нова форма, взуття, вода і багато продуктів харчування, на Схід для земляків-солдатів, де зараз точаться безперервні бої. Маршрут проходив  через «гарячі» населенні пункти - Артемівськ, Луганське до села Миронівське, де проходять військову службу більше 10 чоловіків з нашого району. 

   «Чорна випалена земля вздовж траси, десятки кілометрів доріг з втиснутими в асфальт слідами від танків, підірвані мости: такі звичні пейзажі передфронтової зони. Проїхавши всі блок-пости, на максимально можливій швидкості наближаємось до с.Миронівське, аби передати хлопцям на передову зібрану допомогу від земляків з Волочиського району» - так розповідає про поїздку заступник голови районної ради Сергій Пазюк, який супроводжував гуманітарну допомогу з Волочищини. 

   Військовослужбовці отримали іменні посилки та  поділилися враженнями про свої солдатські  будні. Грицюк Анатолій та Дацюк Юрій розповіли про те, як вони брали участь у захопленні ворожого танку Т-72.

Крім того було відвіданно наших земляків Олександра Писарука та Андрія Мельника, які несуть службу у с.Покровське, а також Юрія  Музику, що  служить у Слов’янську.

   Бійці висловили щиру подяку від імені усіх військовослужбовців громаді Волочиського району, благодійному фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч», головам місцевих рад, депутатам районної ради, керівникам підприємств, установ та організацій, приватним підприємцям, а також усім небайдужим за допомогу і підтримку, адже саме це їм  допомагає приблизити омріяну перемогу. Особливі слова вдячності  приватному підприємцю Олійник Валентині Броніславівні (власнику магазину "Дім, сад, город") за наданий автотранспорт для доставки вантажу.