«Круглий стіл» з посадовими особами сільських рад.

19 лютого заступник голови районної ради Сергій Пазюк  провів «круглий стіл»  з посадовими особами Сарнівської, Клининської  та Порохнянської сільських рад.

Перед початком  наради керуюча справами районної ради О.Трачук, начальник загального відділу районної ради І.Степанюк та начальник юридичного відділу районної ради Т.Король детально проаналізували документообіг місцевих рад та надали  методичну, практичну, юридичну допомогу місцевим радам району по веденню діловодства.

 За круглим столом  обговорили питання плану роботи місцевих рад на 2015 рік.  Заступник голови звернув увагу, що всі документи повинні бути сформовані відповідно до норм діловодства, адже це є індикатором роботи посадових осіб ради. Наголосив  на оформленні  та наповненні  веб-сторінок місцевих рад інформацією. Також не залишив поза увагою проведення 4 хвилі мобілізації та належну підтримку солдатів.

Такі зустрічі будуть проводитися і надалі. Після того як подібні «круглі столи» відбудуться з посадовими особами усіх місцевих рад району за їх результатами буде проведена  підсумкова нарада.