Обговорили покращення взаємодії поліції з територіальними територіальними громадами

21 вересня 2017р. за ініціативи керівництва Волочиського району було проведено робочу зустріч щодо покращення взаємодії Волочиського відділення поліції Городоцького ВП ГУНП в Хмельницькій області з територіальними територіальними громадами та забезпечення громадського правопорядку на території району.

У зустрічі взяли участь голова районної державної адміністрації В.Сергійчук, голова районної ради С.Пазюк, заступник начальника Волочиського відділення поліції Городоцького ВП ГУНП О.Малішевський, провідний консультант, голова поліцейської комісії ГУНП в Хмельницькій області І.Бухер.

 Відповідно до ст..11 Закону України «Про національну поліцію», підрозділи поліції здійснюють свою службову діяльність з урахуванням специфіки регіону та проблеми територіальних громад і спрямовують діяльність на задоволення їхніх потреб. Рівень довіри населення до поліції є основним критерієм оцінки ефективності діяльності органів і підрозділів поліції.

Керівництвом району було зауважено, що зараз значно відстає робота поліції з питань забезпечення публічної безпеки та порядку, протидії злочинності, охорони прав та свобод громадян. Непоодинокі факти невчасного  виїзду на виклики і велика кількість нерозкритих тяжких злочинів, пов’язаних з посяганням на майно громадян.

Позитивно на профілактику злочинності, на швидкість реагування на заяви громадян району має вплинути відкриття поліцейської станції в с.Купіль.

 Місцеві органи влади в межах своєї компетенції всіляко підтримують правоохоронні органи. Так прийнято комплексну  Програму щодо профілактики  злочинності на території Волочиського району на 2017-2021 роки, яка передбачає постійне виділення коштів з місцевих бюджетів на підтримку та розвиток поліції.

В ході засідання було прийнято рішення  заохочувати створення добровільних громадських організацій для покращення стану правопорядку у кожній ОТГ, а також  встановлення засобів відеоспостереження у населених пунктах району за рахунок коштів місцевих бюджетів.