Одягнемо вишиванки на знак єдності!

Шановні жителі Волочиського району!

Щороку у третій четвер травня українці відзначають День української вишиванки.

 Свято української сорочки – свято, що єднає Україну. У стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси і оберегів, і тому зовсім не дивно, чому на обличчях людей, вбраних у вишиванку, майорять щирі усмішки, а настрій піднесений і натхненний.

Тож, підтримаємо українські звичаї та традиції, долучімося до Всеукраїнської акції та одягнемо в четвер, 17 травня 2018 року, українські вишиванки.

Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. Свято не передбачає обов'язкових заходів окрім одягання вишиванки. У цей день кожен українець одягає вишиванку й виходить у ній на роботу, школу чи садочок, чим підтримує  споконвічні українські народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Одягаючи національний одяг, українці засвідчують свою любов до України, прагнуть зберегти споконвічні народні традиції.

Станьте сильнішими та красивішими у вишиванці!

Обов’язково робіть спільне фото родиною, громадою чи дружньою компанією на згадку та розміщуйте світлини у соціальних мережах, популяризуючи патріотичний дух та національні традиції в Україні.

Україна починається з нас! Де б ми не були, і що б не робили, завжди пам’ятаймо свою Батьківщину та тримаймо її у серці!

Одягнемо вишиванки на знак єдності!