Підготовка до 19 позачергової сесії районної ради

З метою підготовки до  позачергової 19 сесії районної ради 20 вересня відбулось спільне засідання президії і постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю. На порядку денному розглядалось два питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік» та «Про розгляд звернення депутата районної ради Бойчука І.Т.».

По питанню «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік» присутніх проінформував начальник управліня фінансів РДА М.Данчак.

У зв’язку  з недавньою трагедією у дитячому комплексі в Одесі, депутатом районної ради І.Бойчуком було піднято питання про ситуацію з пожежної безпеки на території Волочиського району у дитячих садочках, школах та будинках-інтернатах. Депутати одноголосно підтримали пропозицію рекомендувати начальнику Волочиського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області О.Штанькевичу проінформувати депутатів районної ради по даному питанню.

По закінченню засідання голова районної ради С.Пазюк повідомив присутніх, що пленарне засідання 19 позачергової сесії відбудеться 22 вересня 2017 року о 1000  у малому залі ЦКД «Гармонія».