Пленарне засідання 19 позачергової сесії районної ради

Cьогодні, 22 вересня,  під головуванням голови районної ради С.Пазюка відбулося пленарне засідання позачергової  19 сесії районної ради. 

У сесії взяли участь депутат обласної ради А.Саланський, голови ОТГ та сільських рад, представники правоохороних органів, посадові особи виконавчого апарату районної ради, заступники голови РДА, ЗМІ.

На порядок денний пленарного засідання сесії виносилося питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік», яке було попередньо детально опрацьовано на спільному засіданні президії та постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.

Проте перед початком роботи засідання до президії сесії надійшло спільне звернення депутатів фракції районної організації Радикальної Партії О.Ляшка та депутатів фракції районної партійної організації ВО «Батьківщина» щодо призупинення будівництва церкви в м. Волочиськ по вулиці Котляревського, 9. Це питання було одноголосно підтримано депутатами і включено до порядку денного сесії.

Традиційно районні обранці вносили зміни до районного бюджету на 2017 рік. Про цю необхідність інформував присутніх начальник управління фінансів РДА М.Данчак.

 Активно долучилися депутати до обговорення питання щодо призупинення будівництва церкви, яке озвучив депутат районної ради, голова фракції районної організації Радикальної Партії О.Ляшка Л.Байда.

По закінченню сесії, у зв’язку зі зверненням депутата районної ради І.Бойчука щодо трагедії в дитячому комплексі «Вікторія» у м. Одеса, начальник Волочиського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області О.Штанькевич проінформував присутніх про стан пожежної безпеки на території району у дитячих садочках, школах та будинках-інтернатах.