Проведено «круглий стіл» з посадовими особами місцевих рад району

     Минулого тижня, заступник голови районної ради С.Пазюк провів   «круглий стіл» з посадовими особами місцевих рад району з окремих аспектів роботи документообігу Пахутинецької, Холодецької, Богданівської, Ожиговецької, Трительницької, Зайчиківської сільських  рад.

     Робота «круглого столу»розпочалася з того, що керуючою справами районної ради О.Трачук, начальником загального відділу районної ради І.Степанюк, начальником юридичного відділу районної ради Т.Король було проведено  ознайомлення з документообігом місцевих рад та надано  методичну, практичну, юридичну допомогу місцевим радам району по веденню діловодства. Всі пропозиції та зауваження посадові особи врахують при виправленні  недоліків.

     На зустрічі обговорили питання плану роботи місцевих рад на 2015 рік,  затвердження податкових ставок та прийняття місцевих бюджетів на 2015 рік.  Заступник голови звернув увагу на проведення 4 хвилі мобілізації, на належну підтримку солдатів. Подякував за надану гуманітарну допомогу, яку доставляють на схід в зону проведення АТО та в навчальний центр Львівської області. 

     Наголосив  на оформленні  та наповненні  веб-сторінок місцевих рад інформацією. Також не залишив поза увагою роботу закладів соціальної сфери у зимовий період.