Робоча поїздка по сільським радам

     

     Заступник голови районної ради С.Пазюк разом з начальником загального відділу районної ради І.Степанюк та  начальником юридичного відділу районної ради Т.Король з робочою поїздкою побували у сільських радах сіл Зайчики, Тарноруда, Поляни.

   

     Протягом місяця було проведено «круглі столи» з посадовими особами місцевих рад району з вивчення окремих аспектів роботи документообігу сільських рад району.Тому метою поїздки було надання  методичної, практичної, юридичної допомоги місцевим радам району по веденню діловодства та перевірка  недоліків  в документообігу місцевих рад.

   В кожному селі керівник району у супроводі  сільського голови відвідав установи соціальної сфери, а саме школу, дитячий садок, сільську лікарську амбулаторію, відділення пошти, будинок культури, ознайомився із потребами та проблемами, з якими стикаються працівники, оглянув стан благоустрою села.

     В селі Поляни  С.Пазюк мав нагоду  поспілкуватися з керуючим відділком с.Поляни ТОВ «Аграрна компанія 2004», депутатом районної ради В.Сергійчуком, щодо вирішення проблемних питань територіальної громади.