Святкували День знань.

По всьому Волочиському району теплого погожого дня 3 вересня святкували День знань.

У школах пролунав перший дзвінок. Гарного настрою у цей день всім додавали школярі, святково одягнені, з букетами квітів, які поспішали  до школи.

Вітань на адресу школярів звучало традиційно багато. Школярів, педагогів, батьків з початком нового навчального року  вітали депутати представники районної та міської влади, депутати районної ради та представники благодійного фонду С.Лабазюка «Ми поруч».

З подарунками та привітаннями на святкові лінійки до школярів Клининської ЗОШ завітав голова районної ради С.Пазюк, у Соломянську школу прийшли депутати районної ради ради І.Бойчук та А.Білуха, школярів Маначинської ЗОШ привітав депутат районної ради А.Коломієць.Депутат районної ради М.Габак побував на святковій лінійці у Волочиській ЗОШ №1.

У Поповецькій школі І-ІІ ступенів відбулось велике свято, школа оновилася, омолодилася та зустріла дітей першовересневим дзвоником. Вона відкрила двері  нової спортивної кімнати, кімнат  дитячого садка, де сучасні різнокольорові дитячі меблі, красиві  килими  із масою нових іграшок. На свято прибули гості, котрим не байдужа доля сільської школи, які брали безпосередню участь у реконструкції закладу, своєю працею, доброчинністю допомогли зробити приміщення закладу затишним, привітним та гостинним: Народний депутат України Сергій Лабазюк, генеральний директор Групи компаній  «Вітагро», депутат районої ради  П. Лабазюк, керуючий відділком села Попівці, депутат районної ради І.Бабій, голова районної державної адміністрації  В.Сергійчук.

У жителів села Писарівка Волочиського  району було подвійне свято: відзначення Дня знань та відкриття нового дошкільного навчального закладу «Зоряночка».Садок зустрів дітей затишними сонячними спальнями, ігровими та іншими допоміжними кімнатами.

Попереду не проста, але цікава робота – це навчання. І кожен з учасників цього процесу має працювати на совість.

Нехай цьогорічний першовересень що видався сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину і для кожного школяра!