Урочисті заходи з нагоди Дня працівників цивільного захисту України.

15 вересня в глядацькому залі ЦКД «Гармонія» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників цивільного захисту України.

Урочистості  розпочалися із виконання державного гімну України та перегляду документального відео про робочі будні працівників 9 ДПР ГУ  ДСНС  України у Хмельницькій області.

Першим привітав своїх колег та ветеранів з святом начальник 9 ДПР ГУ ДСНС  України у Хмельницькій області  Олександр Штанькевич.

Після вступного слова присутні вшанували пам'ять працівників, яких вже немає серед живих хвилиною мовчання.

З нагоди свята, голова райдержадміністрації Володимир Сергійчук та заступник голови районної ради Сергій Сутий, перший заступник Волочиського міського голови Олександр Васильченко, Війтовецький селищний голова Ігор Степанюк, щиросердечно привітали учасників урочистого зібрання і відзначили кращих працівників галузі за зразкове виконання своїх обов’язків грамотами, цінними подарунками та квітами.

Від імені народного депутата України Сергія Лабазюка, його помічник Володимир Петрук привітав  ветеранів цивільного захисту та пожежної охорони Волочиського району подяками і подарував сертифікат на дихальний апарат зі стиснутим повітрям для захисту органів дихання.

 Також до вітань приєдналися ТОВ Група компаній «Вітагро, Спеціаліст по зв’язках з громадськістю вручила грамоти рятівникам і також подарувала колективу 9 ДПР ГУ  ДСНС  України у Хмельницькій області  грошовий сертифікат на суму 9 тис.грн. для придбання захисного одягу пожежним.