Урочисті збори працівників Волочиського відділення ПАТ «Хмельницькгаз»

Напередодні Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України 8 вересня відбулися урочисті збори працівників Волочиського відділення ПАТ «Хмельницькгаз».

Привітати працівників газової галузі прийшли голова районної ради Пазюк С.М., заступник голови РДА Карун О.В., помічник народного депутата С.Лабазюка Петрук В.О., голова Волочиської міської ОТГ Черниченко К.В.

Урочисте зібрання розпочав директор Надольний О.В., який привітав свій колектив з професійним святом та розповів про перспективи роботи їхнього підприємства.

Голова ради  Пазюк С.М. привітав багаточисельний колектив газовиків Волочищини від себе особисто та від всього депутатського корпусу подякував спеціалістам за плідну працю, за ефективне обслуговування клієнтів, за високий рівень відповідальності, професіоналізм кожного працівника.

За сумлінне ставлення  до виконання службових  обов’язків, високий професіоналізм і компетентність в роботі кращих працівників відзначили  спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації, подяками від народного депутата С.Лабазюка, грамотами Волочиської міської ОТГ та цінними подарунками.