В рамках МРГ-3 відбувся тренінг.

     Проект ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" поступово втілюють в життя у Волочиському районі. Після проведених сесій Дзеленецької, Копачівської, Завалійської, Яхновецької сільських рад, де за результатами голосування депутатами сільських рад прийнято рішення про підписання угод з Проектом МРГ-3, були проведені загальні збори населення громад з представниками Проекту з метою створення громадських організацій та  обрання їх правління.

    Сьогодні, 12 лютого, для активу громадських об‘єднань та голів місцевих рад був проведений перший тренінг на теми " Ефективне управління організацією громади" та "Спільне планування".

    В тренінгу взяли участь координатор обласного ресурсного центру громад Клепач І.В., керуюча справами районної ради, координатор районного ресурсного центру О.Трачук, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА, координатор районного ресурсного центру громад В.Кокошко, головний спеціаліст організаційного відділу  районної ради Гурц О.І., головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі РДА Березюк Т.А.,начальник районного управління юстиції Фіщук А.А, головні спеціалісти  районного управління юстиції Хрущ О.В. та Андрухов Ю.В., державний реєстратор Чорняк В.В., керуюча ТВБВ «Ощадбанк» Баць Л.М., начальник районного управління статистики Балайда О.І. 

    Представники юстиції  розповіли, які документи потрібні для реєстрації громадської організації, звернули увагу на правильність оформлення та строки подання таких документів. Керуюча ТВБВ «Ощадбанк» Баць Л.М. розповіла про процес відкриття банківського рахунку та роздала перелік  документів, які для цього необхідні.

   Координатор обласного ресурсного центру громад Клепач І.В. детально розповів про ефективне управління громадською організацією та необхідність спільного планування.