Велопробіг – 2018

Задля зміцнення патріотичного духу жителів району та його гостей, об’єднання молоді та старшого покоління, залучення населення району до занять спортом, 23 серпня відбулася громадсько-патріотична акція з нагоди Дня Державного Прапора України та 27-ї річницінезалежностіУкраїни «Велопробіг – 2018».

Учасниками велопробігу, який в могутньому патріотичному пориві згуртував громадськість Волочищини стали народний депутат України С.Лабазюк, голова районної ради С.Пазюк, Волочиський міський голова К.Черниченко, працівники районної ради, райдержадміністрації,депутати районної ради, представники трудових колективів району, приватні підприємці, молодь, діти,  активні мешканці району та області. Загалом до участі у велопробігу зареєструвались 100осіб.

Маршрут велопробігу був «Волочиськ-Курилівка-Волочиськ». У с. Курилівка учасників велопробігу урочисто зустрічали з короваєм.  Учасники акції  під Державний Гімн підняли Прапор України біля сільського клубу, хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих учасників АТО та поклали квіти до меморіальної дошки героя АТО Вегери Геннадія, уродженця Курилівки.

Після невеликого відпочинку усі повернулись до міста вже знайомим маршрутом, де і фінішували на площі Центральній.

Оскільки учасниками велопробігу були люди різних вікових категорій, то по завершенні було відзначено наймолодшого та найстаршого учасників велопробігу та спортивну сім’ю спільними дипломом райдержадміністрації та  районної ради, а кожного

учасника – дипломом .

Найстаршим учасником патріотичного велопробігу став Микола Кравченко, наймолодшою –десятирічна Марія Атаманчук. Спортивною сім’єю стали Авдикович Борис з доньками Оксаною і Яною.

І хоча усі були стомленими після подолання символічних 25 кілометрів маршруту, протее учасники отримали массу позитивних емоцій та задоволення.