Відбулася чергова 28 сесія районної ради

21   червня відбулося пленарне засідання чергової  28 сесії районної ради.

У сесії взяли участь 25 депутатів, голова Волочиської ОТГ, сільські голови  представники правоохороних органів, посадові особи виконавчого апарату районної ради, керівники управлінь та відділів РДА, ЗМІ.

У ході пленарного засідання було розглянуто 18 питань порядку денного, які попередньо були детально опрацьовані на засіданні президії районної ради та позитивно проголосовані.

Присутні заслухали інформацію начальника Волочиського відділення поліції О.Малішевського про проведену роботу Волочиським відділенням поліції по виконанню депутатського запиту І.Бойчука.

Традиційно районні обранці вносили зміни до  районного бюджету на 2018 рік, про цю необхідність  інформував присутніх начальник управління фінансів М.Данчак.

Депутати заслухали звіт голови постійної комісії районної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Бойчука І.Т. та голови постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва Грищука І.К. за 2017 рік.

Депутати прийняли Програму «Забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони у Волочиському районі на 2018 рік» (інформував військовий комісар  районного військового комісаріату Романов В.А.), внесли зміни до районної Програми безоплатної правової допомоги та правової освіти населення Волочиського району на 2016-2020 роки,  до Програми розвитку фізичної культури та спорту в Волочиському районі на 2017-2021 роки, до Програми підвищення енергоефективності Волочиського району на 2017-2021 роки та заслухали хід виконання Програми «Питна вода» Волочиського району на 2013-2020 роки, районної Програми соціального захисту учасників АТО на 2017-2020 роки.

Під час засідання депутати затвердили Статут комунального підприємства Волочиської районної ради «Волочиська центральна районна аптека №11» в новій редакції та Порядок призначення і звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій-об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Волочиського району.

Також депутати підтримали звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

Депутати затвердили експертну оцінку майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Волочиського району та рецензію на нього та розглянули ряд питань комунальної власності.

Активно долучилися до обговорення питань порядку денного депутати  С.Сутий, Р.Серба, В.Брень, І.Бойчук, В.Сергійчук, міський голова К.Черниченко.

В результаті своєї роботи депутати ухвалили рішення з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.