Відбулася нарада-семінар директорів шкіл області

В середу, 18 лютого, заступник голови районної ради Сергій Пазюк та перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваль взяли участь в обласному семінарі-нараді в галузі освіти, який відбувся на базі Волочиського навчально-виховного комплексу.

В ході наради, говорили про реалії, проблеми та перспективи розвитку освіти в районі. Заклади освіти району – чимала ділянка роботи, яка включає в себе 35 дошкільних навчальних закладів, 39 шкіл, 2 позашкільні заклади та міжшкільний навчально-виробничий комбінат.

Вагомою проблемою є велика кількість малокомплектних шкіл, які не можуть дати якісну освіту та належним чином подбати про базові заклади, хоча протягом 5 останніх років було оптимізовано 22 школи, але в цьому році необхідно вирішити питання ще по 12 закладах. Та, незважаючи на скрутні фінансово-економічні умови країни, нам вдалося зберегти все те, що уособлювало освіту району раніше: і мережу закладів, і структуру відділу освіти. У нас 100% учнів забезпечені підвезенням та гарячим харчуванням.

Дякуючи освітянам, попри всі негаразди ми маємо вагомі результати і в творчому розвитку обдарованої учнівської молоді і в професійній майстерності педагогів, а навчально-виховний комплекс є 4 роки поспіль кращим в області закладом з даного напрямку роботи.

Після цього Сергій Пазюк та Володимир Коваль  нагородили спільними Почесними Грамотами викладачів НВК  Маньковську О.В., Олійник І.П., Яцину І.Г., які стали лауреатами обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року 2015»  та директора Волочиського НВК Ревуцького В.В.