Відбулося прощання з загиблим героєм Ігорем Мединським

Сумна звістка прийшла із зони АТО на Волочищину.24 липня у зоні АТО, у районі Авдіївки,  загинув наш земляк Мединський Ігор Олександрович, уродженець села Писарівка Волочиського району.

Ігор  народився 25 лютого 1987 р., після закінчення Писарівської загальноосвітньої школи  навчався у Волочиському промислово-аграрному професійному ліцеї. Трудовий шлях розпочинав на ВМЗ «Мотор Січ», працював у ТОВ «Агробізнес» та ТОВ «Волочиськ агро».

У липні минулого року був призваний до лав ЗСУ, після військової підготовки у Старичах, проходив службу у 58ОМБ.

25 липня  тіло героя зустріли рідні та близькі у Писарівці, де  сьогодні відбулося поховання. Все село,районна та місцева влада, представники районної спілки учасників АТО  та спілки ветеранів Афганістану,знайомі з навколишніх сіл прийшли провести його в останню путь. Живим коридором, стоячи на колінах зустрічали  та проводжали тіло загиблого воїна АТО Ігоря Мединського, якого несли на руках його побратими.

Святі отці на чолі з отцем Миколаєм Фатичом відправили поминальну панахиду. Зі словами співчуття до рідних та близьких Ігоря виступили   голова Війтовецької селищної ОТГ І.Степанюк, староста с.Писарівка П.Білий, голова районної спілки учасників АТО С.Чиж та перша вчителька Ігоря.

Поховали Героя під державний гімн України та військовий салют

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя.

Вічна йому пам’ять! Герої не вмирають!