Відбулося спільне розширене засідання колегії райдержадміністрації та президії районної ради

    26 лютого, відбулося спільне розширене засідання колегії райдержадміністрації та президії районної ради під головуванням першого заступника голови районної держаної адміністрації Володимира Коваля.

    В роботі засідання взяли участь заступник голови районної ради Сергій Пазюк, депутат обласної ради Віктор Чубар, помічник народного депутата України Сергія Лабазюка Володимир Петрук,депутати районної ради, виконавчий апарат районної ради, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, керівники підприємств, установ, організацій району.

     З єдиного питання, яке виносилося на порядок денний – «Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2014 рік» проінформував начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Василь Кокошко. Він детально зупинився на таких основних темах, як: реалізація продукції промисловими підприємствами району, збільшення виробництва основних видів  продукції, курс на впровадження нових технологічних процесів та енергозберігаючих технологій, оновлення устаткування, випуск інноваційної продукції, розвиток медицини, освіти та культури.

    Після чого по кожному з напрямків доповіли безпосередні керівники, зокрема: начальнику управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, голові постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, землекористування та екології - Володимиру Колодію, начальнику Волочиського відділення Хмельницької ОДПІ, голові постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю  -  Анатолію Саланському, начальнику відділу освіти райдержадміністрації, голові постійної комісії районної ради з питань сім’ї, молодіжної політики,освіти, культури та спорту - Аллі Плотніковій, головному лікарю районної ЦРЛ, депутату обласної ради – Віктору Чубару, начальнику відділу культури – Миколі Чепелюку, головному лікарю районного Центру ПМСД – Наталії Назар.

    Після їхніх виступів, Володимир Коваль зажадав від голів місцевих рад, які не виконали планові показники по надходженнях до бюджетів базового рівня надати пояснення. Голови Війтовецької селищної, Богданівської, Гарнишівської, Трительницької та  Чернявської сільських рад довели присутнім причини невиконання поставлених завдань, та запевнили, що на поточний рік більш детально та прискіпливо розробили свої бюджети, оптимізувавши їх видаткові частини і їхнє виконання  є реальним.

   За підсумками розгляду питання були дані доручення начальнику відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Василю Кокошку допрацювати проект розпорядження, врахувавши пропозиції та доповнення присутніх членів колегії.

   По завершенню спільного засідання перед головами місцевих рад  виступила начальник відділу ЖКГ та цивільного захисту населення Ганна Подоляко, яка закликала  посадових осіб підготувати місцеві громади до переведення в режим підвищеної готовності та створити консультативні пункти з інформування населелення  про цивільний захист. Також звернула увагу, що з приходом весни потрібно подбати про чистоту і благоустрій довкілля.

   Перед присутніми виступив заступник голови районної ради Сергій Пазюк, який подякував Війтовецькому селищному голові, Полянському, Криштопівському, Сарнівському сільським головам за належну підготовку і проведення 4 хвилі мобілізації. Наголосив на необхідній підтримці і увазі  солдатів-учасників АТО, які приїжджають на ротацію.