Відвідали сім'ї та могили загиблих воїнів-афганців.

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 26-а річниця з часу виведення радянських військ з Афганістану. Війна, яка закінчилася 15 лютого 1989 року і тривала більше 9 років, принесла численні втрати і страждання. Через горнило цієї війни пройшло багато наших співвітчизників, багато з них отримали поранення, контузії, стали інвалідами.  Сім  молодих хлопців з Волочиського району не повернулися до своїх домівок.

Вшановуючи пам'ять загиблих, 11 лютого керуюча справами районної ради О.Трачук, завідувач сектором з питань оборонно-мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами РДА Ю.Матянін, міський голова К.Черниченко, заступник міського голови О. Васильченко разом із представниками районної спілки ветеранів війни в Афганістані  відвідали сім'ї загиблих воїнів-афганців Віталія Колодія, Григорія Бродського, Олександра Бондаренка, Ігоря Походощука, Олега Небрачного, Володимира Шкабата, Владислава Войцехівського та їх могили в селах Холодець, Червоний Кут, Зелена, Баглаї, Бубнівка, в  селищі Наркевичі та в місті Волочиськ.

Хвилюючими були зустрічі з батьками загиблих, їх рідними, у котрих до сих пір не загоїлися душевні рани. Зі сльозами на очах вони дякували за те, що бережеться пам’ять про їх загиблих синів. Представники влади висловили батькам щирі слова вдячності за виховання мужніх синів та співчуття за обірвані юні життя. Також рідним загиблих воїнів було вручено продуктові набори.

На могили загиблих в Афганістані земляків покладено живі квіти та вшановано пам'ять хвилиною мовчання.