Відзначили День Героїв Небесної Сотні

 День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається 20 лютого, цьогоріч вперше в Україні, на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Зранку громада Волочиського району зібралася на місці, де встановлено хрест та закладено камінь під будівництво храму «Новопреставлених мучеників українських», який будуватиметься на честь загиблих Героїв Небесної Сотні, щоб прослухати  поминальну панахиду.

Далі учасники зібрання, сформувавши колону, вирушили по вулиці Незалежності до новозведеного пам’ятника Героям Небесної Сотні.  Проходячи біля пам’ятника Тарасу Шевченку, колона зупинилася. Присутні вшанували великого генія українського народу та  поклали корзини квітів до його підніжжя.

Безпосередньо біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, під жалобні звуки пісні Майдану «Пливе кача», відбулося покладання квітів. Після слів ведучої про буремні події, святі отці відправили ще одну поминальну панахиду.

Далі заходи продовжилися тематичною концертною програмою «Україна понад усе» в РБК «Гармонія». Тут безпосередні учасники Майдану: Олександр Вінічук, Володимир Клімов та Алла Байда у своїх виступах розповіли про буремні події Революції Гідності.  Керуюча справами районної ради Ольга Трачук  нагородила дипломами та грошовими преміями переможців районного творчого конкурсу учнівської молоді «Герої не вмирають», який  проводився  з ініціативи Волочиської районної ради та управління освіти РДА до річниці Революції гідності з метою виховання в молодого покоління патріотизму та любові до України, до своєї історії та утвердження духовних заповідей.

 Нагородили грамотами та цінними подарунками  лауреатів та усіх учасників конкурсу  представник народного депутата Сергія Лабазюка, депутат районної ради Володимир Петрук  та представник благодійного фонду «Ми поруч» Віта Мазур.

 Після цього відбувся концерт за участю солістів, вокальних колективів та читців.