Вітали працівників соціальної сфери

 Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Встановлення цього професійного свята  –  вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, надається вчасна допомога незахищеним верствам населення нашої держави.

З цієї нагоди, 2 листопада у малому залі ЦКД «Гармонія» за участю керівників району та міста відбулися урочисті заходи.

Привітати працівників соціальної сфери із професійним святом прийшли заступник голови райдержадміністрації В.Пендилюк, голова районної ради С.Пазюк, секретар Волочиської міської ради О.Пендрак, керівник громадської приймальні народного депутат України С. Лабазюка В.Ряба, заступник голови Наркевицької селищної ОТГ В.Борисюк та керуючий справами Війтовецької селищної  ОТГ  А.Береза.

Голова Волочиської районної ради С. Пазюк у своєму виступі зазначив, що соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства, та незважаючи на складність і відповідальність такої роботи, соціальні працівники нашого районну щоденно демонструють свій професіоналізм та відданість обраній справі. З нагоди професійного свята та за вагомий особистий внесок у соціальний захист населення району кращих працівників соціальної сфери району було нагороджено спільними грамотами РДА та районної ради.

На адресу присутніх в залі колективів працівників соціальної сфери району лунали слова глибокої поваги та вдячності за той вагомий внесок, який вони роблять своєю щоденною працею, опікуючись проблемами соціально незахищених мешканців району. Окремих працівників нагороджували відзнаками та подарунками.

Гарний святковий настрій присутнім, протягом заходу, забезпечували  номери художньої самодіяльності.