Волочисьці зустріли бійців 128-ї гірсько-піхотної бригади, які вижили під Дебальцевим

    В складі 128-ї гірсько-піхотної бригади   несуть службу 13  солдатів зі Волочиського району. Ця бригада тримала оборону в одній з найгарячіших точок Східного фронту - Дебальцевому. Вони пройшли через пекло, та все-таки вижили й повертаються  додому. І хоч бійцям командування обіцяло повну ротацію, поки що на них чекає лише перепочинок. Їм дали 18 діб відпустки, після якої подоляни знову поїдуть захищати державу.

    На Хмельниччині зустрічають бійців, що вистояли в боях і вийшли "дорогою смерті" з Дебальцевого. З самого ранку бійців 128-ї гірсько-піхотної бригади на площі в м.Хмельницькому  з квітами та музикою їх зустрічали сотні людей. Навіть чоловіки не стримували сліз радості від довгоочікуваної зустрічі.

    Після чого своїх синів зустрічала Волочиська земля. Зустріти своїх героїв прийшли їхні рідні, близькі та знайомі, представники влади, керівники та працівники підприємств, установ та організацій, представники ГО «Жіноча рада», благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч», учні та вчителі місцевих шкіл, багато небайдужих. Люди прийшли з квітами, не стримуючи сліз радості, зустрічали  героїв з вигуками: «Герої!», «Слава Україні! Героям слава!», «Дякуємо!»

Бійці дякували за допомогу і підтримку. Також слова щирої вдячності адресували  волонтерам  Закарпатської області, ТОВ "Агробізнес", зокрема директору Собуцькому О.М. та благодійному фонду Сергія Лабазюка "Ми поруч".