Вшанували воїнів-інтернаціоналістів

    15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З цього приводу у м. Волочиськ відбулися тематичні заходи та урочистості. Протягом тижня керівники району та міста, члени Спілки ветеранів війни Афганістану відвідали сім’ї та могили загиблих воїнів-афганців. Було проведено Кубок району з волейболу та міні-футболу приуроченні цьому Дню, в районному історичному музеї розміщена тематична виставка - «Щемна пам’ять серця», а РБК «Гармонія» проведено фестиваль афганської пісні та поезії «Я акордами віри вам цю пісню співаю».

    Вшановуючи пам'ять учасників бойових дій на території інших держав та відзначаючи 26-ту річницю виведення радянських військ з Афганістану, 13 лютого з площі Центральної керівники району і міста, воїни-інтернаціоналісти, представники трудових колективів, інтелігенція, молодь скорботною колоною пройшли до пам`ятника загиблим воїнам-афганцям у сквері Меморіалу Слави.

   Після покладання квітів усі присутні були запрошені до РБК «Гармонія», де відбувся концерт. На початку концерту слово надали голові Спілки ветеранів війни Афганістану Юрію Галаманському, який подякував керівництву району за підтримку та всебічну допомогу афганцям, за те, що завжди пам’ятають, як про воїнів, що повернулися з війни додому, так і про тих, що залишилися навічно там,  не забувають про батьків воїнів, що загинули в Афганістані, та у разі потреби допомагають їм.

   Після цього до присутніх у залі звернулися заступник голови районної ради Сергій Пазюк, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваль та Волочиський міський голова Костянтин Черниченко. Вони наголосили, що воїни-інтернаціоналісти, як ніхто інший з молодого покоління знають справжню ціну війни та миру. Дорожать цим визнанням та усвідомлюють свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. У глибокій шані земляки схиляють голови перед воїнами-інтернаціоналістами, перед членами сімей загиблих і висловлюють глибоку повагу батькам, які виховали мужніх синів.

   Керівники району вручили грамоти воїнам-афганцям, квіти та грошову допомогу батькам загиблих воїнів.

  Також привітали присутніх на святі воїнів-інтернаціоналістів  та вручили продуктові набори помічник Народного депутата Сергія Лабазюка, представник благодійного фонду «Ми поруч» Володимир Петрук, а також заступник генерального директора з управління персоналом ТОВ «Волочиськ-Агро» Людмила Адамчук.

   Слід відмітити, що в депутатському корпусі районної ради теж є учасники бойових дій на території інших держав. Колєснік Василь Леонович  був миротворцем у Чехії, а Шелега Олександр Олександрович  побував у Афганістані.  Тож, щиро бажаємо ім. та всім воїнам-інтернаціоналістам, їхнім родинам міцного здоров`я, щастя, шани і поваги від земляків, благополуччя та  мирного неба.