Засідала комісія районної ради по визначенню обґрунтованості та розміру одноразової грошової допомоги

Сьогодні, 18 лютого під головуванням заступника голови районної ради С.Пазюка відбулося засідання комісії районної ради по визначенню обґрунтованості та розміру одноразової грошової допомоги. Перед початком засідання, члени комісії вшанували хвилинолю мовчання  память  депутата районної ради, члена комісії по визначенню обґрунтованості та розміру одноразової грошової допомоги Анатолія Михайловича Марценюка.

Під час засідання розглянули 18 заяв громадян, з них 5 заяв від членів сімей військовослужбовців-учасників АТО, про надання їм одноразової адресної матеріальної допомоги у зв’язку з складними життєвими обставинами, що виникли в їх родинах. Члени комісії розглянули подані документи та, обговоривши, прийняли рішення задовольнити всі заяви про надання матеріальної допомоги на загальну суму 10 000грн.

 В зв’язку з відсутністю фінансування  члени комісії вирішили рекомендувати постійній комісії з питань охорони  здоров’я та соціального захисту населення  розглянути на засіданні  питання про призупинення Положення про порядок та умови надання районною радою одноразової грошової допомоги до кінця 2015року.