16 сесія

Волочиська районна рада

Шістнадцята позачергова сесія сьомого скликання

П Р О Т О К О Л 

засідання лічильної комісії

від 14.06.2017 року                                      м.Волочиськ

 

 Присутні на засіданні:

Габак М.Д. – голова лічильної комісії,

Без коровайна Н.П. – секретар лічильної комісії,

Серба Р.Р. – член комісії,

Чагайна О.О. – член комісії

Марчук Н.А. – член комісії

 

1. Про результати поіменного голосування по проектах рішень

16 позачергової сесії Волочиської районної ради

  1. До Волочиської районної ради обрано 34 депутати.
  2. На пленарному засіданні 16 позачергової сесії районної ради зареєструвалось 25 депутатів:

(Бабій І.Д., Байда Л.М., Безкоровайна Н.П., Бельовський О.В., Білуха А.М. Бойчук І.Т., Верба П.П., Габак М.Д., Горобець М.В., Задорожна Н.М., Козловський С.М., Коломієць А.М., Лабазюк П.П., Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Марчук Н.А., Осадча О.А., Пазюк С.М., Партика О.Г., Писарук А.Г., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Сутий С.В., Чагайна О.О.);

  1. Результати поіменного голосування.

 

Порядок денний 16 позачергової сесії за основу та в цілому.

За – 25  (Бабій І.Д., Байда Л.М., Безкоровайна Н.П., Бельовський О.В., Білуха А.М. Бойчук І.Т., Верба П.П., Габак М.Д., Горобець М.В., Задорожна Н.М., Козловський С.М., Коломієць А.М., Лабазюк П.П., Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Марчук Н.А., Осадча О.А., Пазюк С.М., Партика О.Г., Писарук А.Г., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Сутий С.В., Чагайна О.О.).

Проти – 0

              Утримались – 0

Питання порядку денного 16 позачергової сесії Волочиської районної ради:

 

  1. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

За – 25  (Бабій І.Д., Байда Л.М., Безкоровайна Н.П., Бельовський О.В., Білуха А.М. Бойчук І.Т., Верба П.П., Габак М.Д., Горобець М.В., Задорожна Н.М., Козловський С.М., Коломієць А.М., Лабазюк П.П., Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Марчук Н.А., Осадча О.А., Пазюк С.М., Партика О.Г., Писарук А.Г., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Сутий С.В., Чагайна О.О.).

Проти – 0

           Утримались – 0

 

Відомості поіменного голосування з особистими підписами депутатів додаються.

 

Голова комісії                                    Габак М.Д.        

Секретар комісії                                Безкоровайна Н.П.  

  Члени комісії:                                      Серба Р.Р.   

                           Марчук Н.А.

                           Чагайна О.О.