30 сесія

Волочиська районна рада

Тридцята сесія сьомого скликання

П Р О Т О К О Л 

засідання лічильної комісії

від 07.08.2018 року                                                           м.Волочиськ

Присутні на засіданні:

Габак М.Д. – голова лічильної комісії,

Серба Р.Р. – член комісії,

Чагайна О.О. – член комісії

1. Про результати поіменного голосування по проектах рішень

30 сесії Волочиської районної ради

  1. До Волочиської районної ради обрано 34 депутати.
  2. На пленарному засіданні 30 сесії районної ради зареєструвалось 24 депутати:

Бабій І.Д., Байда Л.М., Безкоровайна Н.П., Бельовський О.В., Бойчук І.Т., Брень В.В., Верба П.П., Габак М.Д., Горобець М.В., Задорожна Н.І., Задорожна Н.М., Коломієць А.М., Лабазюк П.П., Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Осадча О.А., Пазюк С.М., Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сліпчук В.М., Стецюк О.В., Сутий С.В., Чагайна О.О.

  1. Результати поіменного голосування.

Порядок денний 30 сесії за основу і в цілому.

За – 24 (Бабій І.Д., Байда Л.М., Безкоровайна Н.П., Бельовський О.В., Бойчук І.Т., Брень В.В., Верба П.П., Габак М.Д., Горобець М.В., Задорожна Н.І., Задорожна Н.М., Коломієць А.М., Лабазюк П.П., Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Осадча О.А., Пазюк С.М., Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сліпчук В.М., Стецюк О.В., Сутий С.В., Чагайна О.О.);

Проти – 0

Утримались – 0

Питання порядку денного 30 сесії Волочиської районної ради:

  1. Про хід виконання депутатського запиту.

За – 24 (Бабій І.Д., Білуха А.М. Брень В.В., Габак М.Д., Горобець М.В., Грищук І.К., Задорожна Н.І., Задорожна Н.М., Коломієць А.М., Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Марчук Н.А., Осадча О.А., Пазюк С.М., Партика О.Г., Писарук А.Г., Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Сутий С.В., Чагайна О.О., Шкрібляк В.В.);

Проти – 0

Утримались – 0

  1. Про результати діяльності Городоцької місцевої прокуратури на території Волочиського району за І півріччя 2018 року.

За – 24 (Бабій І.Д., Білуха А.М. Брень В.В., Габак М.Д., Горобець М.В., Грищук І.К., Задорожна Н.І., Задорожна Н.М., Коломієць А.М., Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Марчук Н.А., Осадча О.А., Пазюк С.М., Партика О.Г., Писарук А.Г., Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Сутий С.В., Чагайна О.О., Шкрібляк В.В.);

Проти – 0

Утримались – 0

  1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Волочиського району»  учасникам антитерористичної  операції на сході України (посмертно).

За – 24 (Бабій І.Д., Білуха А.М. Брень В.В., Габак М.Д., Горобець М.В., Грищук І.К., Задорожна Н.І., Задорожна Н.М., Коломієць А.М., Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Марчук Н.А., Осадча О.А., Пазюк С.М., Партика О.Г., Писарук А.Г., Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Сутий С.В., Чагайна О.О., Шкрібляк В.В.);

Проти – 0

Утримались – 0

  1. Про присвоєння звання “Почесний громадянин Волочиського району” Вешку Валерію Івановичу

За – 24 (Бабій І.Д., Білуха А.М. Брень В.В., Габак М.Д., Горобець М.В., Грищук І.К., Задорожна Н.І., Задорожна Н.М., Коломієць А.М., Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Марчук Н.А., Осадча О.А., Пазюк С.М., Партика О.Г., Писарук А.Г., Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Сутий С.В., Чагайна О.О., Шкрібляк В.В.);

Проти – 0

Утримались – 0

  1. Про хід виконання комплексної програми «Піклування» Волочиського району на 2016-2020 роки.

За – 24 (Бабій І.Д., Білуха А.М. Брень В.В., Габак М.Д., Горобець М.В., Грищук І.К., Задорожна Н.І., Задорожна Н.М., Коломієць А.М., Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Марчук Н.А., Осадча О.А., Пазюк С.М., Партика О.Г., Писарук А.Г., Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Сутий С.В., Чагайна О.О., Шкрібляк В.В.);

Проти – 0

Утримались – 0

  1. Про хід виконання цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Волочиському районі на 2016-2020 роки.

За – 24 (Бабій І.Д., Білуха А.М. Брень В.В., Габак М.Д., Горобець М.В., Грищук І.К., Задорожна Н.І., Задорожна Н.М., Коломієць А.М., Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Марчук Н.А., Осадча О.А., Пазюк С.М., Партика О.Г., Писарук А.Г., Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Сутий С.В., Чагайна О.О., Шкрібляк В.В.);

Проти – 0

Утримались – 0

  1. Про хід виконання програми поводження з твердими побутовими відходами по Волочиському району на 2012-2020 роки.

За – 24 (Бабій І.Д., Білуха А.М. Брень В.В., Габак М.Д., Горобець М.В., Грищук І.К., Задорожна Н.І., Задорожна Н.М., Коломієць А.М., Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Марчук Н.А., Осадча О.А., Пазюк С.М., Партика О.Г., Писарук А.Г., Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Сутий С.В., Чагайна О.О., Шкрібляк В.В.);

Проти – 0

Утримались – 0

  1. Про затвердження передавального акту Волочиського районного центру первинної медико-санітарної допомоги до правонаступника КП «Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

За – 24 (Бабій І.Д., Білуха А.М. Брень В.В., Габак М.Д., Горобець М.В., Грищук І.К., Задорожна Н.І., Задорожна Н.М., Коломієць А.М., Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Марчук Н.А., Осадча О.А., Пазюк С.М., Партика О.Г., Писарук А.Г., Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Сутий С.В., Чагайна О.О., Шкрібляк В.В.);

Проти – 0

Утримались – 0

  1. Про створення комунального підприємства «Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

За – 24 (Бабій І.Д., Білуха А.М. Брень В.В., Габак М.Д., Горобець М.В., Грищук І.К., Задорожна Н.І., Задорожна Н.М., Коломієць А.М., Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Марчук Н.А., Осадча О.А., Пазюк С.М., Партика О.Г., Писарук А.Г., Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Сутий С.В., Чагайна О.О., Шкрібляк В.В.);

Проти – 0

Утримались – 0

  1. Про призначення головного лікаря КП «Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

За – 24 (Бабій І.Д., Білуха А.М. Брень В.В., Габак М.Д., Горобець М.В., Грищук І.К., Задорожна Н.І., Задорожна Н.М., Коломієць А.М., Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Марчук Н.А., Осадча О.А., Пазюк С.М., Партика О.Г., Писарук А.Г., Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Сутий С.В., Чагайна О.О., Шкрібляк В.В.);

Проти – 0

Утримались – 0

  1. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

За – 24 (Бабій І.Д., Білуха А.М. Брень В.В., Габак М.Д., Горобець М.В., Грищук І.К., Задорожна Н.І., Задорожна Н.М., Коломієць А.М., Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Марчук Н.А., Осадча О.А., Пазюк С.М., Партика О.Г., Писарук А.Г., Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Сутий С.В., Чагайна О.О., Шкрібляк В.В.);

Проти – 0

Утримались – 0

  1. Про переукладання контрактів з директорами загальноосвітніх шкіл району.

За – 24 (Бабій І.Д., Білуха А.М. Брень В.В., Габак М.Д., Горобець М.В., Грищук І.К., Задорожна Н.І., Задорожна Н.М., Коломієць А.М., Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Марчук Н.А., Осадча О.А., Пазюк С.М., Партика О.Г., Писарук А.Г., Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Сутий С.В., Чагайна О.О., Шкрібляк В.В.);

Проти – 0

Утримались – 0

 

  1. Про оновлення складу комісії з питань поновлення прав реабілітованих.

За – 24 (Бабій І.Д., Білуха А.М. Брень В.В., Габак М.Д., Горобець М.В., Грищук І.К., Задорожна Н.І., Задорожна Н.М., Коломієць А.М., Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Марчук Н.А., Осадча О.А., Пазюк С.М., Партика О.Г., Писарук А.Г., Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Сутий С.В., Чагайна О.О., Шкрібляк В.В.);

Проти – 0

Утримались – 0

 

  1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

За – 24 (Бабій І.Д., Білуха А.М. Брень В.В., Габак М.Д., Горобець М.В., Грищук І.К., Задорожна Н.І., Задорожна Н.М., Коломієць А.М., Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Марчук Н.А., Осадча О.А., Пазюк С.М., Партика О.Г., Писарук А.Г., Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Сутий С.В., Чагайна О.О., Шкрібляк В.В.);

Проти – 0

Утримались – 0

 

  1.  Про передачу будівлі Гречанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у комунальну власність Соломнянської сільської ради

За – 24 (Бабій І.Д., Білуха А.М. Брень В.В., Габак М.Д., Горобець М.В., Грищук І.К., Задорожна Н.І., Задорожна Н.М., Коломієць А.М., Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Марчук Н.А., Осадча О.А., Пазюк С.М., Партика О.Г., Писарук А.Г., Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Сутий С.В., Чагайна О.О., Шкрібляк В.В.);

Проти – 0

Утримались – 0

                                                        

 

 

Голова комісії                                     Габак М.Д.

 

Члени комісії:                                     Серба Р.Р.   

                              Чагайна О.О.