31 сесія

Волочиська районна рада

Тридцять перша (позачергова) сесія сьомого скликання

П Р О Т О К О Л 

засідання лічильної комісії

від 25.09.2018 року                                        м.Волочиськ

 

Присутні на засіданні:

Габак М.Д. – голова лічильної комісії,

Безкоровайна Н.П. – секретар комісії,

Марчук Н.А. – член комісії,

Чагайна О.О. – член комісії

1. Про результати поіменного голосування по проектах рішень

31 позачергової сесії Волочиської районної ради

  1. До Волочиської районної ради обрано 34 депутати.
  2. На пленарному засіданні 31 позачергової сесії районної ради зареєструвалось 19 депутатів:

Бабій І.Д., Байда Л.М., Безкоровайна Н.П., Бойчук І.Т., Габак М.Д., Горобець М.В., Задорожна Н.М., Коломієць А.М., Лабазюк П.П., Маньковська О. В., Марчук Н.А., Пазюк С.М., Партика О.Г., Свистун В.М., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Стецюк О.В., Сутий С.В., Чагайна О.О.

  1. Результати поіменного голосування.

Порядок денний 31 позачергової сесії за основу і в цілому.

За – 19 (Бабій І.Д., Байда Л.М., Безкоровайна Н.П., Бойчук І.Т., Габак М.Д., Горобець М.В., Задорожна Н.М., Коломієць А.М., Лабазюк П.П., Маньковська О. В., Марчук Н.А., Пазюк С.М., Партика О.Г., Свистун В.М., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Стецюк О.В., Сутий С.В., Чагайна О.О.);

Проти – 0

Утримались – 0

Питання порядку денного 31 позачергової сесії

Волочиської районної ради:

  1. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

За – 19 (Бабій І.Д., Байда Л.М., Безкоровайна Н.П., Бойчук І.Т., Габак М.Д., Горобець М.В., Задорожна Н.М., Коломієць А.М., Лабазюк П.П., Маньковська О. В., Марчук Н.А., Пазюк С.М., Партика О.Г., Свистун В.М., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Стецюк О.В., Сутий С.В., Чагайна О.О.);

Проти – 0

Утримались – 0

2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

За – 19 (Бабій І.Д., Байда Л.М., Безкоровайна Н.П., Бойчук І.Т., Габак М.Д., Горобець М.В., Задорожна Н.М., Коломієць А.М., Лабазюк П.П., Маньковська О. В., Марчук Н.А., Пазюк С.М., Партика О.Г., Свистун В.М., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Стецюк О.В., Сутий С.В., Чагайна О.О.);

Проти – 0

Утримались – 0

 

Голова комісії                                     Габак М.Д.

Секретар комісії                                 Безкоровайна Н.П.

Члени комісії:                                     Марчук Н.А.                                                           

                         Чагайна О.О.