9 сесія

Волочиська районна рада

Девята позачергова сесія сьомого скликання

П Р О Т О К О Л 

засідання лічильної комісії

від 13.10.2016 року                                      м.Волочиськ

 Присутні на засіданні:

 

Габак М.Д. – голова лічильної комісії,

Серба Р.Р. – член комісії,

Чагайна О.О. – член комісії

Марчук Н.А. – член комісії

1. Про результати поіменного голосування по проектах рішень

9 позачергової сесії Волочиської районної ради

1.До Волочиської районної ради обрано 34 депутати

2.На пленарному засіданні сесії районної ради зареєструвалось 23 депутата

(Білуха А.М. Бойчук І.Т., Верба П.П., Габак М.Д., Горобець М.В., Грищук І.К., Задорожна Н.І., Задорожна Н.М., Козловський С.М., Коломієць А.М., Лабазюк П.П., Літвінчук Л.А., Марчук Н.А., Осадча О.А., Пазюк С.М., Партика О.Г., Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Стецюк О.В., Сутий С.В., Чагайна О.О.);

3.Результати поіменного голосування.

Порядок денний 9 позачергової сесії за основу та в цілому.

За – 23  (Білуха А.М. Бойчук І.Т., Верба П.П., Габак М.Д., Горобець М.В., Грищук І.К., Задорожна Н.І., Задорожна Н.М., Козловський С.М., Коломієць А.М., Лабазюк П.П., Літвінчук Л.А., Марчук Н.А., Осадча О.А., Пазюк С.М., Партика О.Г., Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Стецюк О.В., Сутий С.В., Чагайна О.О.).

Проти – 0

                 Утримались – 0

Питання порядку денного 9 позачергової сесії Волочиської районної ради:

  1. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

За – 23  (Білуха А.М. Бойчук І.Т., Верба П.П., Габак М.Д., Горобець М.В., Грищук І.К., Задорожна Н.І., Задорожна Н.М., Козловський С.М., Коломієць А.М., Лабазюк П.П., Літвінчук Л.А., Марчук Н.А., Осадча О.А., Пазюк С.М., Партика О.Г., Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Стецюк О.В., Сутий С.В., Чагайна О.О.).

Проти – 0

 Утримались – 0

 

  1. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

За – 23  (Білуха А.М. Бойчук І.Т., Верба П.П., Габак М.Д., Горобець М.В., Грищук І.К., Задорожна Н.І., Задорожна Н.М., Козловський С.М., Коломієць А.М., Лабазюк П.П., Літвінчук Л.А., Марчук Н.А., Осадча О.А., Пазюк С.М., Партика О.Г., Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Стецюк О.В., Сутий С.В., Чагайна О.О.).

Проти – 0

  Утримались – 0

Відомості поіменного голосування з особистими підписами депутатів додаються.

 

Голова комісії                                    Габак М.Д.         

 Члени комісії:                                      Серба Р.Р.   

                        Марчук Н.А.

                        Чагайна О.О.