Про надання дозволу Волочиській центральній районній лікарні на передачу основних засобів, малоцінних необоротних матеріальних активів та малоцінних швидкозношуваних предметів

Проект

РІШЕННЯ

 

Про надання дозволу Волочиській

центральній районній лікарні на передачу

основних засобів, малоцінних необоротних

матеріальних активів та малоцінних

швидкозношуваних предметів

Розглянувши лист головного лікаря Волочиської районної лікарні від 25.09.2018 року № 162-ф, врахувавши рекомендації та пропозиції постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю, керуючись ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада 

  В И Р І Ш И Л А:

       1. Надати дозвіл на передачу основних засобів, малоцінних необоротних матеріальних активів та малоцінних швидкозношуваних предметів з балансу Волочиської центральної районної лікарні на баланс КП «Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» згідно додатку.

       2. Створити комісію по прийманню – передачі даного майна згідно додатку.

       3. Комісії подати на затвердження голові районної ради акт приймання – передачі.

      4.Волочиській центральній районній лікарні зняти з балансу вищезазначене майно після підписання сторонами акту приймання – передачі.

       5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю; з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.