Про присвоєння звання «Почесний громадянин Волочиського району» учасникам антитерористичної операції на сході України (посмертно)

проект

Р І Ш Е Н Н Я 

Про присвоєння звання «Почесний громадянин

Волочиського району»  учасникам антитерористичної

операції на сході України (посмертно)

З метою увіковічення пам’яті загиблих учасників антитерористичної операції на сході України, які мешкали у Волочиському районі, за мужність і героїзм, виявлені ними в боях за незалежність та збереження територіальної цілісності України, відповідно до рішень сесії районної ради № 5-14/2012 від 27.07.2012 року та № 16-36/2015 від 25.06.2015 року «Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин Волочиського району», районна рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Як виняток, присвоїти посмертно звання «Почесний громадянин Волочиського району» учасникам антитерористичної операції на сході України (посмертно):

    • ___________________-_________________________________________;

    • ___________________-_________________________________________.

  2. Директору КП Волочиський історико – етнографічний музей Волочиської міської ради Хмельницької області Майхрук Н.А. забезпечити внесення відповідних записів в «Книгу Почесних громадян Волочиського району».

  3. Портрети  _______________________________,_______________________ розмістити на алеї Слави Почесних громадян Волочиського району, що знаходиться по вул.Слави в м.Волочиську.

  4. Начальнику загального відділу районної ради Степанюк І.А. забезпечити опублікування даного рішення у Волочиській районній газеті «Зоря» та на сайті районної ради.

  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями (Горобець М.В.).