Погода
Погода у Волочиську

вологість:

тиск:

вітер:

Про внесення змін до районної програми «Про організацію перевезень пільгових категорій населення на території Волочиського району на 2016 рік»

Р І Ш Е Н Н Я

від 05.12.2016 року № 8-10/2016

м.  Волочиськ

Про внесення змін до районної програми

«Про організацію перевезень пільгових категорій населення

на території Волочиського району на 2016 рік»

З метою забезпечення за громадянами права на отримання ними пільг по оплаті проїзду у Волочиському районі, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до районної програми «Про організацію перевезень пільгових категорій населення на території Волочиського району на 2016 рік» затверджену рішенням сесії районної ради від 18.01.2016 року №10-5/2016:

1.1. доповнити розділ Програми «Про організацію перевезень пільгових категорій населення на території Волочиського району на 2016 рік» абзацом наступного змісту:

- Термін «пільгові перевезення» включає в себе такі види перевезень:

  • проїзд в міському  автомобільному  транспорті;
  • проїзд в приміському автомобільному та залізничному  транспорті;
  • відшкодування вартості проїзду в міжміському автомобільному  та залізничному транспорті;
  • відшкодування вартості проїзду в міжміському автомобільному  та  залізничному транспорті  отриманого  ветеранами війни  та жертвами нацистських переслідувань на підставі талонів на пільговий проїзд;
  • компенсація вартості пільгового проїзду учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.

              1.2. доповнити розділ Програми «Фінансування витрат, спрямованих на відшкодування перевізникам» абзацом наступного змісту:

Кошти, отримані для компенсації вартості пільгових перевезень спрямовуються для компенсації  всіх видів пільгових перевезень на підставі  поданих розрахунків про кількість та загальну вартість наданих населенню послуг.

Спрямовувати частину коштів, передбачених для компенсації вартості пільгового проїзду на  відшкодування вартості інших пільг, встановлених чинним законодавством, в тому числі :

  • компенсаційні виплати на пільговий проїзд окремим категоріям громадян в автомобільному та залізничному транспорті
  • пільги окремим категоріям громадян з послуг зв’язку
  • інші пільги ветеранам війни та особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною та іншим категоріям громадян.
  • Інші види пільг, передбачені населенню  чинним законодавством України.

 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

 

Голова ради                                                С.Пазюк