Погода
Погода у Волочиську

вологість:

тиск:

вітер:

Про вступ Волочиської районної ради до складу засновників та затвердження Статуту Богданівського дошкільного навчального закладу «Дзвіночок»

Р І Ш Е Н Н Я

від 05.12.2016 року № 9-10/2016

м.  Волочиськ

Про вступ Волочиської районної ради

Хмельницької області до складу засновників

та затвердження Статуту Богданівського дошкільного

навчального закладу «Дзвіночок» Волочиського

району Хмельницької області в новій редакції

Відповідно до п.20 ч.1 ст.43, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист Богданівської сільської ради від 25.10.2016 року № 215 та рішення сесії від 24.10.2016 року № 3, враховуючи погодження  постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Вступити до складу засновників Богданівського дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» Волочиського районну Хмельницької області.

2. Затвердити Статут Богданівського дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» Волочиського районну Хмельницької області в новій редакції (додається).

3. Визначити балансоутримувачем Богданівського дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» Волочиського районну Хмельницької області сектор освіти Волочиської райдержадміністрації.

4. Юридичному  відділу районної ради здійснити організаційно – правові заходи щодо виконання даного рішення у відповідності з вимогами чинного законодавства України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально – економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.

Голова ради                                                   С.Пазюк

Додаток 1