Погода
Погода у Волочиську

вологість:

тиск:

вітер:

Про затвердження плану діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік та призначення відповідальної комісії

Р І Ш Е Н Н Я

від 05.12.2016 року № 12-10/2016

м.  Волочиськ

 

Про затвердження плану діяльності

районної ради з підготовки проектів

регуляторних  актів на  2017  рік та

призначення відповідальної комісії

З метою планування діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів згідно статей 7, 31, 32  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись  п. 6 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на  2017  рік (додається).
  2. Покласти повноваження щодо реалізації державної регуляторної  політики на постійну комісію районної ради з питань соціально – економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова Партика О.Г.), далі -  відповідальна комісія.
  3. Загальному відділу районної ради (Степанюк І.А.) забезпечити публікацію  даного рішення у Волочиській районній газеті «Зоря».
  4. Рішення районної ради № 8-2/2015 від 24.12.2015 року «Про затвердження плану  діяльності районної ради  з підготовки проектів регуляторних  актів на  2016 рік та призначення відповідальної комісії» визнати таким,  що втратило чинність.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Голова ради                                               С. Пазюк

Додаток 1