Погода
Погода у Волочиську

вологість:

тиск:

вітер:

Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Волочиського району майна Богданівського ДНЗ «Дзвіночок»

Р І Ш Е Н Н Я

від 23.02.2017 року № 25-13/2017

м. Волочиськ

Про прийняття у спільну власність територіальних

громад сіл, селищ, міста Волочиського району майна

Богданівського ДНЗ «Дзвіночок»

В зв’язку із зміною засновника Богданівського дошкільного навчального закладу «Дзвіночок», відповідно до рішення Богданівської сільської ради № 7 від 23.12.2016 року, за погодженням з постійною комісією районної ради з питань соціально – економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю, керуючись ст.ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  районна рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Прийняти із комунальної власності Богданівської сільської ради у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Волочиського району Майно Богданівського дошкільного навчального закладу «Дзвіночок», згідно додатку.
  2. Майно Богданівського дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» включити до балансу сектору освіти Волочиської районної державної адміністрації і закріпити на праві господарського відання згідно акту приймання – передачі.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально – економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова Партика О.Г.).

Голова ради                             С.Пазюк