Погода
Погода у Волочиську

вологість:

тиск:

вітер:

Про підтримку звернень депутатів Глибоцької районної ради Чернівецької області

Р І Ш Е Н Н Я

від 12.04.2017 року № 6-14/2017

м. Волочиськ

Про підтримку звернень депутатів

Глибоцької районної ради Чернівецької області

Розглянувши листи голови Глибоцької районної ради Чернівецької області від 03.03.2017 року № 01-11/80, № 01-11/81, № 01-11/82, № 01-11/84, на підставі рекомендацій постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями, відповідно до ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», районна рада

вирішила:

1. Підтримати звернення депутатів Глибоцької районної ради Чернівецької області прийняті 24 лютого 2017 року на XIV сесії VII скликання:

     1.1. щодо недопущення росту тарифів на електроенергію в нічний час для освітлення територій населених пунктів (додаток 1).

     1.2. про врегулювання комплексу питань щодо транспортних засобів з іноземною реєстрацією (додаток 2).

     1.3. щодо тарифів на електроенергію, які використовуються для зовнішнього освітлення населених пунктів (додаток 3).

     1.4. щодо недопущення росту тарифів на електроенергію (додаток 4).

2. Надіслати дане рішення Президенту України Порошенку П.О., Прем’єр міністру України Гройсману В.Б., Голові Верховної Ради України Парубію А.В., Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг Вовку Д.В.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями.

  

 

Голова ради                                                    С.Пазюк