Погода
Погода у Волочиську

вологість:

тиск:

вітер:

Про звернення депутатів районної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету міністрів України, щодо недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської

Р І Ш Е Н Н Я

від 12.04.2017 року № 5-14/2017

м. Волочиськ

Про звернення депутатів районної ради до

Президента України, Верховної Ради України

та Кабінету міністрів України, щодо

недопущення скасування мораторію

на продаж сільськогосподарської землі

         Розглянувши пропозицію депутатів районної ради від фракції ВО «Батьківщина» Бойчука І.Т., Безкоровайної Н.П., Козловського С.М., на підставі рекомендацій постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями, керуючись ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , районна рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Схвалити текст звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі (текст звернення додається).

  2. Загальному відділу районної ради направити текст звернення Президенту України, Верховній Раді України та Кабінету Міністрів України і оприлюднити в районній газеті «Зоря» та на сайті районної ради.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями.

 

Голова ради                                                     С.Пазюк