Погода
Погода у Волочиську

вологість:

тиск:

вітер:

Про звернення депутатів районної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету міністрів України щодо скасування абонентської плати за підключення до системи газопо

Р І Ш Е Н Н Я

від 12.04.2017 року № 4-14/2017

м. Волочиськ

Про звернення депутатів районної ради до

Президента України, Верховної Ради України

та Кабінету міністрів України щодо скасування

абонентської плати за підключення

до системи газопостачання

         Розглянувши пропозицію депутатів районної ради від фракції ВО «Батьківщина» Бойчука І.Т., Безкоровайної Н.П., Козловського С.М. та депутата районної ради, голови депутатської фракції Волочиської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка Байди Л.М., на підставі рекомендацій постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями, керуючись ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , районна рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Схвалити текст звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо скасування абонентської плати за підключення до системи газопостачання (текст звернення додається).

  2. Загальному відділу районної ради направити текст звернення Президенту України, Верховній Раді України та Кабінету Міністрів України і оприлюднити в районній газеті «Зоря» та на сайті районної ради.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями.

 

Голова ради                                                        С.Пазюк