Погода
Погода у Волочиську

вологість:

тиск:

вітер:

Про передачу частини приміщення з балансу редакції районної газети «Зоря» на баланс Волочиської районної ради

Р І Ш Е Н Н Я

від 08.06.2017 року № 12-15/2017

м. Волочиськ

Про передачу частини приміщення

 з балансу редакції районної газети «Зоря»

на баланс Волочиської районної ради

В зв’язку із реформуванням редакції районної газети «Зоря», керуючись ч. 2 ст. 43, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 3 ст. 4 Закону України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації, відповідно до рішення сесії районної ради від 26.05.2016 року № 15-6/2016 «Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції районної газети «Зоря», співзасновником якої є Волочиська районна рада Хмельницької області», враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю,  районна рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Передати з балансу редакції районної газети «Зоря» на баланс Волочиської районної ради Хмельницької області частину приміщення, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Волочиського району та знаходиться за адресою: м.Волочиськ, вул. Слави, 2, загальною площею 214,3 м2, а саме: на першому поверсі 32,9 м2 та на другому поверсі 181,4 м2.
  2. Створити комісію по прийманню – передачі частини приміщення по вул. Слави, 2, згідно додатку.
  3. Комісії по прийманню – передачі подати на затвердження акт приймання – передачі даного майна голові районної ради.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально – економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова Партика О.Г.).

 

 

Голова ради                                                                                             С.Пазюк