Погода
Погода у Волочиську

вологість:

тиск:

вітер:

Про передачу стоматологічної установки у власність Війтовецької селищної ради

Р І Ш Е Н Н Я

від 08.06.2017 року № 20-15/2017

м. Волочиськ

Про передачу стоматологічної установки

у власність Війтовецької селищної ради

Розглянувши клопотання Війтовецького селищного голови Степанюка І.Г. від 10.05.2017 року № 1168, розпорядження Волочиської райдержадміністрації від 24.11.2016 року № 4/2016-р/ад, за погодженням з постійною комісією районної ради з питань соціально – економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю, керуючись ст.ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  районна рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Волочиського району у комунальну власність Війтовецької селищної об’єднаної територіальної громади стоматологічну установку, яка обліковується на субрахунку Волочиської центральної районної лікарні № 104 «Машини та обладнання» за інвентарним номером 10470006, залишковою вартістю 22439,12 грн.

  2. Створити комісію по прийманню – передачі стоматологічної установки згідно додатку.

  3. Комісії по прийманню – передачі подати на затвердження акт приймання – передачі даного майна голові районної ради.

  4. Волочиській центральній районній лікарні зняти з балансу стоматологічну установку після підписання сторонами акту приймання – передачі.

  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально – економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова Партика О.Г.).

 

Голова ради                                               С.Пазюк