Погода
Погода у Волочиську

вологість:

тиск:

вітер:

Про присвоєння звання «Почесний громадянин Волочиського району» учасникам антитерористичної операції на сході України (посмертно)

Р І Ш Е Н Н Я

від 17.08.2017 року № 1-18/2017

м.  Волочиськ

Про присвоєння звання «Почесний громадянин

Волочиського району»  учасникам антитерористичної

операції на сході України (посмертно)

З метою увіковічення пам’яті загиблих учасників антитерористичної операції на сході України, які мешкали у Волочиському районі, за мужність і героїзм, виявлені ними в боях за незалежність та збереження територіальної цілісності України, відповідно до рішень сесії районної ради № 5-14/2012 від 27.07.2012 року та № 16-36/2015 від 25.06.2015 року «Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин Волочиського району», районна рада

В И Р І Ш И Л А :

 1. Як виняток, присвоїти посмертно звання «Почесний громадянин Волочиського району» учасникам антитерористичної операції на сході України (посмертно):
  • Солтису Юрію Миколайовичу – сержанту ЗСУ, який проживав в м.Волочиськ;
  • Мединському Ігорю Олександровичу – солдату ЗСУ, який проживав в с.Писарівка;
  • Суприкіну Олегу Олеговичу – солдату ЗСУ, який проживав в смт.Наркевичі.
 1. Директору КП Волочиський історико – етнографічний музей Волочиської міської ради Хмельницької області Гуляк Л.Я. забезпечити внесення відповідних записів в «Книгу Почесних громадян Волочиського району».
 2. Портрети  Солтиса Юрія Миколайовича, Мединського Ігоря Олександровича, Суприкіна Олега Олеговича розмістити на алеї Слави Почесних громадян Волочиського району, що знаходиться по вул.Слави в м.Волочиську.
 3. Начальнику загального відділу районної ради Степанюк І.А. забезпечити опублікування даного рішення у Волочиській районній газеті «Зоря» та на сайті районної ради.
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями (Горобець М.В.).

Голова ради                                                             С.Пазюк